Суд повторно зобов’язав представника Немеша надати документи на будівництво на Гайдамацькій

08.12.2017, 12:55      Переглядів: 1648

У Рівному триває судова тяганина навколо збудованої багатоповерхівки на вул. Гайдамацькій. Усі дозвільні документи були скасовані, проте забудовник продовжує будівництво. Неодноразові спроби зайти на територію правоохоронних органів закінчувалися невдачею. Більше того забудовник продовжує зводити наступні черги. А за його планом там має «вирости» цілий квадрат багатоповерхівок. Проти цього вже тривалий час виступають мешканці 4-поверхівки, що знаходиться поруч. Саме будівництво напряму пов’язують з депутатом Рівнеради Василем Немешем

Сьогодні розглядався позов ТОВ «Рівненський молодіжний жилий комплекс» стосовно скасування будівельних документацій. Крім того, як відомо, немає дозволів від «Рівнегазу», «облводоканалу», «обленерго», скасована адреса.

На суд не зміг з’явитися представник прокуратури. Подав клопотання, що зайнятий в іншій справі – на 10.30 (початок цієї – о 8.30). Представники ДАБІ та ОСББ «Струтинської 13А» просили підтримати це клопотання. Проте суддя Комшелюк визнала таку причину неналежною та відхилила клопотання. 

Представник ДАБІ просив долучити до матеріалів справи лист від прокуратури області стосовно відкритого провадження проти експерта, який давав висновки на це будівництво.

Крім того позивача було зобов’язано надати оригінали документів, чого він не зробив. Представник депутата Немеша Віталій Грабовський зазначив, що виконавчий директор «МЖК» Неля Дем’янчук нібито перебуває у відрядженні у Закарпатській області, а тому, мовляв, він не може надати ці документи, бо не має доступу до сейфу, де лежать папери.

На це суддя Комшелюк заявила, що оскільки у справі неодноразово змінювалися судді, то вивчатися документи будуть заново.

Представник ДАБІ просив зробити перерву та повторно зобов’язати позивача надати оригінали документів. Тож була оголошена перерва до 11 грудня, до 13.00.

- Протягом тижня вже була перерва, тому вважаю, що можна було забезпечити доступ до цієї проектної документації. У них був час, - заявив представник відповідача Олександр Вороб’юк.

- Ми вважаємо, що позивач затягує розгляд справи, тому що без попереднього огляду оригіналів я вважаю за неможливе продовжувати розгляд, - додала представниця ОСББ «Струтинської 13А» Ольга Карпець.

Крім того Олександр Вороб’юк звернув увагу на те, що є інформація, що будівництво затверджувалося за участю науково-дослідного інституту «Діпромісто», проте, за його словами, останні це спростовують.

А уже після засідання вкладники в скандальне будівництво сперечалися з активістами «Національного корпусу» та представником ДАБІ. Окрім цього на засіданні були помічені невідомі люди. 

Читайте також: "ДОКУМЕНТІВ НЕМАЄ? ТО ЧОГО ТИ СЮДИ ПРИЇХАВ?" - ЯК ХЛОПЦІ З НАЦКОРПУСА СПІЛКУВАЛИСЯ З АДВОКАТОМ НЕМЕША (ВІДЕО)

У РІВНОМУ АКТИВІСТИ ЗАБЛОКУВАЛИ СКАНДАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО (ФОТО)

Як розповів представник ДАБІ, окрім судових засідань, поліцією розслідується ще одна справа:

- У слідчому відділення поліції у Рівненській області перебуває провадження щодо підроблення декларації та інших документів на цей будинок. Зараз проводяться слідчі дії та встановлюються всі обставини щодо наявності складу злочину посадових осіб «МЖК», - повідомив Олександр Вороб’юк.

Також, нагадаємо, прокуратурою було подано позов щодо знесення вже збудованої багатоповерхівки, однак, воно зупинене у зв’язку з позовом «МЖК».

Читайте також:

У НЕЗАКОННІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ДЕПУТАТА РІВНЕРАДИ ВІДРІЗАЛИ СВІТЛО

ДОЗВОЛИ СКАСОВАНО, АЛЕ ВСЕ ОДНО БУДУЮТЬ. ЧИ ЗНЕСУТЬ У РІВНОМУ НЕЗАКОННІ БАГАТОПОВЕРХІВКИ?

СКАНДАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО В РІВНОМУ: ЯК У ХОМКА ПРОКОМЕНТУВАЛИ «ДИВНУ» СИТУАЦІЮ З НЕРОЗІРВАНИМ ДОГОВОРОМ НА ЗЕМЛЮ?

НЕМЕШ ПРОДОВЖУЄ ЗАСЕЛЯТИ ЛЮДЕЙ В НЕЗАКОННИЙ БУДИНОК

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...