"Документів немає? То чого ти сюди приїхав?" - як хлопці з Нацкорпуса спілкувалися з адвокатом Немеша (відео)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Фото Національного Корпуса

У Рівному на вул. Гайдамацькій продовжується самовільне будівництво депутата Рівнеради Василя Немеша. Як стало відомо порталу "ЧаРівне.інфо", вже активно заселяються нові жителі та зводиться вже друга черга. Натомість з мешканцями 4-поверхівки, що знаходиться поруч, депутат домовитися не може, обіцяє їм також змінити котли, але не виконує цього. 

Роботи активно проводяться, про це свідчить відео, яке зняв голова ОСББ Дмитро Секо. Проте адвокат Василя Немеша Віталій Грабовський, який приїхав на будівництво, це заперечує. 

Під час спілкування з представниками Нацкорпуса Грабовський також не зміг показати дозвільних документів на проведення будівельних робіт. 

Як відомо, забудовнику скасували всі дозвільні документи, проте він продовжує самочинно зводити 11-поверхівки. На жаль, поліція повпливати на забудовника не може, хоч рівняни постійно викликають правоохооронців на місце. 

Мені в квітні 2015 року перекрили газ на котел, тому що є небезпека, що я можу задихнутись, і на даний момент в мене газовий котел не працює, тобто я не користуюсь газом, а опалююсь електрикою. Два роки мені міняють котел, не зроблений ні проект на зміну котла, не підписано ніякого договору на заміну котла, - розповів Нацкорпусу житель 4-поверхівки Дмитро Струк. 

За словами начальника штабу ПП Національний Корпус Дениса Магадова, коли активісти прийшли на будівництво, то робітники поховались і тимчасово призупинили роботу. Адвокат Немеша викликав копів, бо боявся, що йому будуть погрожувати. Натомість, поліцейські прийняли заяву не від нього, а від жильців будинку, які скаржаться на незаконне будівництво. 

Читайте також: У НЕЗАКОННІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ДЕПУТАТА РІВНЕРАДИ ВІДРІЗАЛИ СВІТЛО

ДОЗВОЛИ СКАСОВАНО, АЛЕ ВСЕ ОДНО БУДУЮТЬ. ЧИ ЗНЕСУТЬ У РІВНОМУ НЕЗАКОННІ БАГАТОПОВЕРХІВКИ?

СКАНДАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО В РІВНОМУ: ЯК У ХОМКА ПРОКОМЕНТУВАЛИ «ДИВНУ» СИТУАЦІЮ З НЕРОЗІРВАНИМ ДОГОВОРОМ НА ЗЕМЛЮ?

Оновлено: У РІВНОМУ АКТИВІСТИ ЗАБЛОКУВАЛИ СКАНДАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО (ФОТО)

Відео Національного Корпусу

 

 

 

Денис ГРИЩУК