У незаконній багатоповерхівці депутата Рівнеради відрізали світло

Новини Рівного - ЧаРівне.info

ПАТ «Рівнеобленерго» розірвало договірні відносини щодо постачання електроенергії в багатоповерхівку, яку зводить депутат Рівнеради Василь Немеш.

- А також за вказаною адресою (Гайдамацька, 13 Б, авт.) Товариством не здійснювалося жодних підключень до мереж електропостачання будь-яких об’єктів, - йдеться у відповіді начальнику обласної ДАБІ Ігорю Мічуді від компанії. 

Нагадаємо, багатоповерхівка, окрім всього, є незаконною, адже було скасовано декларацію на будівництво. Окрім цього, що обґрунтовують у своєму позові щодо знесення будівлі прокурори, є ряд документів від ПАТ «Рівнеобленерго», ПАТ «Рівнегаз», ПАТ «Рівнеоблводоканал», які підтверджують, що не надавалися ніякі технічні погодження на підключення цієї будівлі до комунікації. Мешканці 4-поверхівки, що поруч, довгий час намагаються домовитися з депутатом, але марно. Адже Василь Немеш має категоричний намір добудувати багатоповерхівку, про це офіційно заявив під час сесії Рівнеради.

«МИ ВСІ ПОТРУЇМОСЯ!», - РІВНЯНИ ЗВИНУВАЧУЮТЬ ДЕПУТАТА В ТОМУ, ЩО СТВОРИВ ЗАГРОЗУ ЇХНЬОМУ ЖИТТЮ (+ФОТО)

- Враховуючи те, що такі забудовники, як Немеш, Бабат, переховуються, не з’являються на перевірки, то в цьому руслі ми знайшли більш конкретний метод впливу, адже без електрики не працює ні один кран, ні один дриль. Так само і без води. Відтак, ми звертаємося до монополістів. І вони змушені відключати, - прокоментував начальник обласної Державної архітектурно-будівельної інспекції Ігор Мічуда.

Він просить тих, хто став свідком того, як на будівництві Немеша самовільно підключаються до електропостачання, повідомляти правоохоронні органи.

Мічуда зазначив, що ДАБІ буде звертатися в інші організації під цим самим приводом впливу на забудовника.

Читайте також: ПРОКУРОР ЗАСТЕРІГ ТИХ, ХТО ВКЛАДАЄ ГРОШІ В НЕЗАКОННЕ БУДІВНИЦТВО

 

 

Денис ГРИЩУК