Немеш продовжує заселяти людей в незаконний будинок

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Роботи щодо остаточного введення в експлуатацію незаконної багатоповерхівки на Гаймадацькій, 13 Б у Рівному, тривають. Мешканці сусідньої 4-поверхівки, які вже довгий час воюють з депутатом Рівнеради Василем Немешем, адже це з ним пов`язують дане будівництво, знову повідомляють про те, що там активізувались роботи. Більше того, як розповів журналісту порталу "ЧаРівне.інфо" один із мешканців, у будинок почали заселяти людей, а депутат Немеш особисто кожного дня приїжджає на новобудову та контролює хід будівництва.

Детальніше: «ВИ ВВАЖАЄТЕ, ЩО ХТОСЬ ЗАХОЧЕ З ТАКИМ ГРАТИСЯ?», - БІЛЯ СКАНДАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА В РІВНОМУ ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ (ФОТО)

- Тут уже ведуть газопровід до фасаду будинку. А почали це робити десь минулого четверга. Люди почали активно жити десь з минулого тижня, - каже Дмитро Струк. 

Чоловік додає, що депутат Немеш свої обіцянки не виконав. Мешканці пробували йти з ним на контакт - через Сергія Пандрака, проте далі розмов справа не дійшла. 

- Немеша привозить водій. Він на об`єкті - кожен день. Він приїжджає в годині шостій, коли вже розходяться працівники, - говорить Дмитро.

Як зазначає він, у планах жителів 4-поверхівки поставити шлагбаум, щоб їхні сусіди не використовували заїзд та місця для паркування.

- Особисто говорили Немешу про ці всі питання і про собак говорили, які кусають людей. Там на будівництві живуть собаки і кожної ночі когось кусають. І вже поліцію викликали. Сам Немеш обіцяв, що собаки будуть жити у вольєрах. Але місяць минув - і нічого, - наголошує місцевий мешканець. - ... Вже навіть слухавку не бере Пандрак. З нами ніхто не говорить. За документами там світло та вода відключені, але люди живуть. Ми їх також розуміємо, але як так - побудували хатину і заселились? 

За словами технічного директора "Рівнегазу" Олександра Ганжи, роботи на даному об`єкті проводяться самовільно. 

- Жодних технічних умов на газофікацію по даному будинку ми не видавали, проект також не узгоджувався. Є лист з поліції, що будівництво призупинене, на основі чого ми відмовили у видачі технічних умов. Але разом з тим, є органи, які повинні це контролювати, - розповів він. 

Нагадаємо, усі дозвільні документи на новобудову на вул. Гайдамацькій, 13Б були скасовані. Більше того адреси, за якою розташовується будівля, теж не існує

У той же час забудовник продовжує будівництво. На одній із сесій Рівнеради депутат Василь Немеш прямо заявив – «Я той будинок добудую!». На той момент поки у Рівненському окружному адмінсуді розглядався позов «МЖК» щодо невизнання скасування дозвільних декларацій, суд щодо знесення багатоповерхівки припинився.

Читайте також: У НЕЗАКОННІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ДЕПУТАТА РІВНЕРАДИ ВІДРІЗАЛИ СВІТЛО

ДОЗВОЛИ СКАСОВАНО, АЛЕ ВСЕ ОДНО БУДУЮТЬ. ЧИ ЗНЕСУТЬ У РІВНОМУ НЕЗАКОННІ БАГАТОПОВЕРХІВКИ?

СКАНДАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО В РІВНОМУ: ЯК У ХОМКА ПРОКОМЕНТУВАЛИ «ДИВНУ» СИТУАЦІЮ З НЕРОЗІРВАНИМ ДОГОВОРОМ НА ЗЕМЛЮ?

 

 

 

Денис ГРИЩУК