У Рівному активісти заблокували скандальне будівництво (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному представники «Національного Корпуса» блокували роботу скандального будівництва депутата Василя Немеша. Як йдеться у повідомленні, все відбувалося спокійно. Пізніше з’явився адвокат Василя Немеша Віталій Грабовський, який знову не зміг показати дозвільних документів. Нагадаємо, днем раніше активісти приходили на це будівництво та прохали в адвоката показати представнику поліції документи, однак отримали відмову. Крім того той заперечував те, що на місці ведеться будівництво, хоча працювали крани та були присутні робітники. Представник забудовника цього разу мотивував відмову тим, що частину документів, мовляв, вилучили, а частина – у суді.

Зазначимо, що всі дозволи на будівництво були скасовані, утім, депутат продовжує будуватися. Він вже зводить другу чергу. Також, попри постійні обіцянки, досі не змінив газові котли мешканцям 4-поверхового будинку.

Крім того, що були скасовані дозволи та не видані технічні умови від «Рівнегазу», обленерго та облводоканалу, скасована також адреса, за якою знаходиться перша багатоповерхівка. Обласна прокуратура пред’явила позов на знесення багатоповерхівки. Утім, справа була призупинена у зв’язку з оскарженням забудовником скасування будівельної декларації. Наразі чекають висновку експертів щодо почеркознавчої експертизи. Як заявляє начальник обласної ДАБІ Ігор Мічуда, в разі підтвердження правомірності скасування декларацій, справа за позовом прокуратури поновиться.

Читайте також: 

У НЕЗАКОННІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ДЕПУТАТА РІВНЕРАДИ ВІДРІЗАЛИ СВІТЛО

ДОЗВОЛИ СКАСОВАНО, АЛЕ ВСЕ ОДНО БУДУЮТЬ. ЧИ ЗНЕСУТЬ У РІВНОМУ НЕЗАКОННІ БАГАТОПОВЕРХІВКИ?

СКАНДАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО В РІВНОМУ: ЯК У ХОМКА ПРОКОМЕНТУВАЛИ «ДИВНУ» СИТУАЦІЮ З НЕРОЗІРВАНИМ ДОГОВОРОМ НА ЗЕМЛЮ?

 

 

Денис ГРИЩУК

Фото Нацкорпуса