Депутат Рівнеради продовжує воювати із журналістами

25.02.2017, 17:38      Переглядів: 1894

Фото міської ради

Відповідно до ч. 2 ст. 2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов`язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

Крім того відповідно до ст. 9 того ж Закону депутат місцевої ради повинен: 1) керуватися загальнодержавними інтересами та інтересами територіальної громади або виборців свого виборчого округу, від яких його обрано; 2) не використовувати депутатський мандат в особистих інтересах або в корисливих цілях.

Для чого ми нагадали ці витяги? Схоже, депутат Рівнеради Василь Немеш не зовсім обізнаний з цим Законом, адже як інакше пояснити те, що замість того, аби займатися покращенням життя рівнян та їхньою турботою, він робить все з точністю до навпаки. У попередніх публікаціях ми вже писали, що мешканці житлових будинків прямо говорять, що депутат не дає їм жити. Адже з депутатом Немешем пов’язують кілька скандальних незаконних забудов, також він намагається позбавити рівнян прав.

«МИ ВСІ ПОТРУЇМОСЯ!», - РІВНЯНИ ЗВИНУВАЧУЮТЬ ДЕПУТАТА В ТОМУ, ЩО СТВОРИВ ЗАГРОЗУ ЇХНЬОМУ ЖИТТЮ (+ФОТО)

«МИ БОЇМОСЯ ЗА СВОЇ ЖИТТЯ!», - РІВНЯНИ ПІКЕТУЮТЬ СУД (ФОТО)

Фото ogo.ua

Крім того міський обранець знаходить час, щоб воювати із журналістами. Попередні справи щодо позовів депутата Немеша журналісти порталу «ЧаРівне.інфо» виграли – депутат з тріском потерпів фіаско. Здавалося б, історія закінчена. Але Василь Немеш надмірно принципова людина. Він на 100 % впевнений у своїй правоті. Депутат не погодився з рішенням суду першої інстанції та подав апеляцію.

Проте одне із рішень судді (Юрія Куцоконя) було виписано так, що депутат Немеш міг його використати у своїх цілях, тому передбачивши це, юристи, які представляють в суді журналістів, вирішили також подати апеляційну скаргу, яку ще розглядатимуть 6 квітня. В іншій апеляції, яку подавав Немеш, Апеляційний суд Рівненської області відмовив, залишивши рішення Рівненського міського суду від 31 жовтня без змін.

- Щоб пояснити чому ми оскаржуємо рішення, прийняте на нашу користь, потрібно вдатися до юридичних тонкощів. Суддя Куцоконь Ю.П. відмовив Немешу В. М. у задоволенні позову з підстав пропуску строку позовної давності. А в мотивувальній частині вказав, що опублікована інформація є негативна та недостовірна. Ми не погоджуємося з оцінкою суду, тому подали апеляційну скаргу. Є ще одна хитрість у такому рішенні – у разі набрання чинності, воно встановить факти, що мають юридичне значення. З таким рішенням юристи Немеша виграють й інший суд, що розглядався суддею Наумовим. Не погоджуємося з рішенням Куцоконя та вважаємо, що воно має бути зміненим, - зазначає юрист Юлія Щербяк.

Судові дебати депутат Немеш веде й з порталом «Четверта влада». Найближче засідання призначене на 27 лютого, на 10.00. Суддя – Оксана Крижова.

ПРОКУРОР ЗАСТЕРІГ ТИХ, ХТО ВКЛАДАЄ ГРОШІ В НЕЗАКОННЕ БУДІВНИЦТВО

ГЕРМАН РОЗПОВІВ, ХТО ПРИЧЕТНИЙ ДО ПРИТЯГНЕННЯ РЕЄСТРАТОРІВ ДО АДМІНВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Нагадаємо, цього тижня Василю Немешу оголосили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

comments powered by Disqus

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...