Депутат Рівнеради продовжує воювати із журналістами

25.02.2017, 17:38      Переглядів: 2477

Фото міської ради

Відповідно до ч. 2 ст. 2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов`язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

Крім того відповідно до ст. 9 того ж Закону депутат місцевої ради повинен: 1) керуватися загальнодержавними інтересами та інтересами територіальної громади або виборців свого виборчого округу, від яких його обрано; 2) не використовувати депутатський мандат в особистих інтересах або в корисливих цілях.

Для чого ми нагадали ці витяги? Схоже, депутат Рівнеради Василь Немеш не зовсім обізнаний з цим Законом, адже як інакше пояснити те, що замість того, аби займатися покращенням життя рівнян та їхньою турботою, він робить все з точністю до навпаки. У попередніх публікаціях ми вже писали, що мешканці житлових будинків прямо говорять, що депутат не дає їм жити. Адже з депутатом Немешем пов’язують кілька скандальних незаконних забудов, також він намагається позбавити рівнян прав.

«МИ ВСІ ПОТРУЇМОСЯ!», - РІВНЯНИ ЗВИНУВАЧУЮТЬ ДЕПУТАТА В ТОМУ, ЩО СТВОРИВ ЗАГРОЗУ ЇХНЬОМУ ЖИТТЮ (+ФОТО)

«МИ БОЇМОСЯ ЗА СВОЇ ЖИТТЯ!», - РІВНЯНИ ПІКЕТУЮТЬ СУД (ФОТО)

Фото ogo.ua

Крім того міський обранець знаходить час, щоб воювати із журналістами. Попередні справи щодо позовів депутата Немеша журналісти порталу «ЧаРівне.інфо» виграли – депутат з тріском потерпів фіаско. Здавалося б, історія закінчена. Але Василь Немеш надмірно принципова людина. Він на 100 % впевнений у своїй правоті. Депутат не погодився з рішенням суду першої інстанції та подав апеляцію.

Проте одне із рішень судді (Юрія Куцоконя) було виписано так, що депутат Немеш міг його використати у своїх цілях, тому передбачивши це, юристи, які представляють в суді журналістів, вирішили також подати апеляційну скаргу, яку ще розглядатимуть 6 квітня. В іншій апеляції, яку подавав Немеш, Апеляційний суд Рівненської області відмовив, залишивши рішення Рівненського міського суду від 31 жовтня без змін.

- Щоб пояснити чому ми оскаржуємо рішення, прийняте на нашу користь, потрібно вдатися до юридичних тонкощів. Суддя Куцоконь Ю.П. відмовив Немешу В. М. у задоволенні позову з підстав пропуску строку позовної давності. А в мотивувальній частині вказав, що опублікована інформація є негативна та недостовірна. Ми не погоджуємося з оцінкою суду, тому подали апеляційну скаргу. Є ще одна хитрість у такому рішенні – у разі набрання чинності, воно встановить факти, що мають юридичне значення. З таким рішенням юристи Немеша виграють й інший суд, що розглядався суддею Наумовим. Не погоджуємося з рішенням Куцоконя та вважаємо, що воно має бути зміненим, - зазначає юрист Юлія Щербяк.

Судові дебати депутат Немеш веде й з порталом «Четверта влада». Найближче засідання призначене на 27 лютого, на 10.00. Суддя – Оксана Крижова.

ПРОКУРОР ЗАСТЕРІГ ТИХ, ХТО ВКЛАДАЄ ГРОШІ В НЕЗАКОННЕ БУДІВНИЦТВО

ГЕРМАН РОЗПОВІВ, ХТО ПРИЧЕТНИЙ ДО ПРИТЯГНЕННЯ РЕЄСТРАТОРІВ ДО АДМІНВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Нагадаємо, цього тижня Василю Немешу оголосили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...