Депутат Немеш вимагає чергові 50 тисяч та бореться за свою репутацію

06.12.2016, 16:57      Переглядів: 2113

Депутат Рівнеради Василь Немеш продовжує відстоювати свою честь та гідність у судах. Він неодноразово зарекомендував себе як частий учасник судових процесів, щоправда, на суди сам позивач не ходить – його інтереси представляє адвокат – Віталій Грабовський.

Зарекомендував себе «радикал» Василь Немеш як порушник – зокрема він стріляв у правоохоронців, але в поліції спромоглися лише відкрити кримінальне провадження, а далі справа не дійшла. Відомий у Рівному Василь Немеш своїми передвиборчими обіцянками та зв’язками зі скандальними забудовами. Але довгий шлейф нетривалої політичної кар’єри, що тягнеться за депутатом, не заважає йому представляти інтереси громади у міській раді, брати участь у прийнятті важливих для міста рішень та водночас воювати із журналістами та не лише у судах

Читайте також: БЛИЗЬКІ ДО ДЕПУТАТА ЗАБУДОВНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПОЗБАВЛЯТИ РІВНЯН ПРАВ

Сьогодні розглядався позов депутата до порталу «ЧаРівне.інфо», в якому він вимагає спростування ще однієї висвітленої про нього інформації – стосовно будинку по вул. Соборній, 257.

Сума позову в депутата незмінна – 50 тисяч гривень. У своєму позові депутат наголошує, що оприлюднена інформація порочить його честь та гідність. Натомість журналісти стверджують. що згідно Держреєстру, до асоціації «Рівнеагробуд», про яку й мовиться у матеріалі, входить 16 юридичних осіб, 8 з яких пов’язані з Немешем.

- Вважаємо, що інформація про причетність Немеша В.М. до справи привласнення будинку по вул. Соборна, 257 є достовірною та не підлягає спростуванню, - пояснюють відповідачі.

Щодо спростування інформації про ймовірний тиск Немеша В.М. на суд, згідно рішення ВСУ від 04.2006 «у ст. 1 Закону від 2 жовтня 1992 року №2657-XII «Про інформацію» інформацію визначено як документовані, або публічно оголошені відомості, що вiдбуваються у суспiльствi, державi та навколишньому природному середовищi. Згідно зі ст. 471 цього Закону ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за висловлення оціночних суджень. Тобто судженнями, за винятком образи чи наклепу, є висловлювання, які не містять фактичних даних, зокрема критика, оцінка дій, а також висловлювання, що не можуть бути витлумачені як такі, які містять фактичні дані, з огляду на характер використання мовних засобів, зокрема вживання гіпербол, алегорій, сатири. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їхньої правдивості.

Таким чином, частина матеріалу, яку позивач хоче визнати недостовірною інформацією, не містить фактичних даних та за своїм змістом є оціночним судженням, а тому не підлягає спростуванню.

На фото адвокат Немеша Віталій Грабовський

На сьогоднішнє засідання депутат Немеш, як завжди, не з’явився. А його захисник Віталій Грабовський заявив, що «фізично не може перебувати на засіданні» - у зв’язку з іншою справою. Суддя Куцоконь мав зауваження щодо того, що на засіданні немає іншого відповідача – Ничипорець В.Є. Адвокат відповідачів Юлія Щербяк пояснює, що дана особа не є належним відповідачем, оскільки не має стосунку до цього судового спору, адже не є ні власником, ні журналістом порталу «ЧаРівне.інфо».

Ще один відповідач – Гляйх І.В. подав клопотання, щоб суд відбувався без його участі, а його інтереси представляла адвокат. Інша відповідач – Прокопчук О.М. не з’явилася у зв’язку із сімейними обставинами.

Зрештою суддя Куцоконь був здивований кількістю журналістів, адже у зв’язку з резонансністю справи на суд прийшли представники медіа. Куцоконь спершу вважав за потрібне запитати думку представників судового процесу. Ніхто не заперечував проти фіксування процесу на телекамери.

- Хочу наголосити, що єдиним технічним засобом (і він офіційний) – є той, який ведеться судом, - каже суддя.

На фото суддя Куцоконь

Через відсутність відповідачів суддя Куцоконь оголосив перерву. Наступне засідання відбудеться 28 грудня.

Нагадаємо, один позов депутат Василь Немеш з тріском програв. Нещодавно суд призупинив провадження щодо знесення багатоповерхівки, зі зведенням якої також пов`язаний «радикальний» депутат.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...