«Ми боїмося за свої життя!», - рівняни пікетують суд (фото)

28.07.2016, 10:18      Переглядів: 1951

Мешканці Струтинської, 13А пікетують міський суд, щоб арешт незаконного будівництва, до якого причетний депутат Рівнеради Василь Немеш, залишився в силі. Депутат подав скаргу на його скасування. 

У руках рівняни тримали плакати

Як пояснила жителька новобудови Галина Коробка, люди прийшли під суд, щоб унеможливити вплив на суддю  підпільними схемами. За її словами, рівняни вимагають, щоб рішення суду про арешт будівництва 11-поверхівки по Струтинської, 13Б залишалося в силі.

- Проект мав бути із забудовою 4-поверхівок, натомість, будують 11 поверхів. Ми розуміємо, що для них це вигідніше, адже замість 200 квартир, буде 600-800. Але це несе загрозу нашому життю. Депутат хоче добудовувати далі, в зв’язку з цим були порушені умови. Ми можемо всі потруїтися, - заявила Галина Коробка. 

Незважаючи на скасування декларації на будівництво та його арешт, будівельні роботи продовжуються далі, каже жінка: «Ми звертаємося, ми просимо повпливати на депутата Немеша, але нас ніхто не чує», - додає вона.

Головна вимога людей – це щоб далі будувалися 4 поверхи, а також замінили котли. Поки що якось вплинути на незаконне будівництво депутата Немеша людям не вдається, адже вони припускають, що, очевидно, у нього серйозне лобі у владних колах.

Читайте також:  «МИ ВСІ ПОТРУЇМОСЯ!», - РІВНЯНИ ЗВИНУВАЧУЮТЬ ДЕПУТАТА В ТОМУ, ЩО СТВОРИВ ЗАГРОЗУ ЇХНЬОМУ ЖИТТЮ (+ФОТО)

НА СКАНДАЛЬНОМУ БУДІВНИЦТВІ НЕМЕША ІНСПЕКТУЮЧІ ОРГАНИ НАМАГАЛИСЯ ПРОВЕСТИ ПЕРЕВІРКУ

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...