Пошарпаний Музичком прокурор поновився на посаді і тепер працює у сарненській прокуратурі

12.01.2018, 19:52      Переглядів: 3330

Рівненський прокурор Андрій Таргоній, який став відомий після того, як його за краватку пошарпав покійний Олександр Музичко, поновився на роботі в апеляційній інстанції. Прокурора було затримано на хабарі третього липня 2015 року. До речі, справа ще й досі перебуває на розгляді в суді.

«Організатором» свого затримання він тоді називав тодішнього заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика, який рік відсидів у СІЗО за обвинуваченням в організації злочинного угрупування незаконного видобутку бурштину. Боровик, до речі, також поновлюється на посаді, він захистив дисертацію в Академії адвокатури і нині працює у МЕГУ.

Читайте також: ТАРГОНІЙ ПРИПУСКАЄ, ЩО ГРОШІ ЙОМУ ПІДКИНУЛИ. СУД НАД ПРОКУРОРОМ: ЧАСТИНА ДРУГА (ВІДЕО)

Таргонія було звільнено із займаної посади, згідно наказу прокурора області Анатолія Ковальчука від 6 липня 2015 року.

Утім, того ж місяця Таргоній подав до суду, щоб поновитися на посаді. Він заявляв, що справа «була сфабрикована» прокуратурою Рівненської області. Але зрештою судді Сало, Гломб та Шарапа відмовили йому у позові.

Екс-прокурор подав апеляційну скаргу в Житомирський апеляційний адмінсуд. Постановою від 25 вересня його було поновлено на посаді прокурора прокуратури Рівненського району Рівненської області з 07 липня 2015 року.

Зокрема судді зазначають, що «така ознака як вимагання неправомірної вигоди, встановлена висновком службового розслідування, не знайшла свого підтвердження в ході досудового розслідування». Колегія суддів встановила, що «висновок службового розслідування складено в порушення вимог Інструкції, останній не містить доказової інформації вчинення позивачем ганебного проступку, а відтак підлягає скасуванню».

Також з прокуратури Рівненської області на користь Таргонія було стягнуто середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 07.07.2015 року по 25.09.2017 року в сумі 119486, 13 грн.

- На виконання судового рішення, яке вступило в законну силу, прокуратурою області у листопаді 2017 року поновлено цього працівника на посаді прокурора прокуратури місцевого рівня та йому виплачено середньомісячний заробіток за час вимушеного прогулу, - розповіли в прес-службі обласної прокуратури.

Зараз Андрій Таргоній працює у Сарненській місцевій прокуратурі. Але в той же час в касаційній інстанції розглядають скаргу прокуратури Рівненської області.

Читайте також: ТАРГОНІЙ У КАБІНЕТІ СУДДІ: «БОРОВИК – КОРУПЦІОНЕР ТА ХАПУГА»

СУД ВИЗНАВ ВИННИМИ ПРАВООХОРОНЦІВ, ЯКІ НЕ ЗАХИСТИЛИ ПРОКУРОРА ВІД МУЗИЧКА

«НАМАГАЛИСЯ ЗАДУШИТИ», - ТАРГОНІЙ ЗАЯВИВ ПРО ГРУПОВИЙ НАПАД У СУДІ (ФОТО+ВІДЕО)

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...