Таргоній припускає, що гроші йому підкинули. Суд над прокурором: частина друга (ВІДЕО)

05.07.2015, 20:47      Переглядів: 3743

В суботу 4 липня в приміщенні Рівненського міського суду слухалося клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу стосовно прокурора Андрія Володимировича Таргонія, якого затримали під час одержання неправомірної вигоди від громадянина Кравченка за сприяння у прийнятті рішення про закриття стосовно нього вчиненого кримінального правопорушення.

ЯК СУДИЛИ ТАРГОНІЯ (ЕКСКЛЮЗИВНЕ ВІДЕО)
 

Як зазначив суддя Мар’ян Головчак, Таргоній 3 липня близько 14.30 отримав від Кравченка хабар у сумі 12 тис грн.. Раніше повідомлялося, що прокурор Рівненського району вимагав 50 тис грн. – 35 тис він планував віддати адвокату для залагодження справи.

Під час судового засідання, 4 липня, адвокат Андрія Таргонія подав клопотання щодо видалення представників преси із залу. Однак, посилаючись на те, що засідання відбувалося у відкритому режимі, суддя відмовив в цьому клопотанні. Підозрюваний також наголошував, що він законослухняний громадянин та страждає незадовільним станом здоров’я. Всі обвинувачення він відкидав та переконував, що це була провокація.

ЯК ВСЕ БУЛО. ТАРГОНІЙ ПРОСИВСЯ У ВБИРАЛЬНЮ (ВІДЕО)

- Прошу дати мені шанс довести свою невинуватість, не відриваючись від сім’ї, від соціуму. Я не винуватий. Я ні в кого нічого не вимагав, - казав Таргоній, припускаючи, що гроші йому підкинули. 

- Це міг підкинути будь-хто, тим більше, що до мого кабінету мали доступ дуже багато працівників – навіть моїх колег. Я їх не звинувачую, але дуже багато людей мали доступ. Там був прохідний двір, - зазначив підозрюваний.

ОБРАЖЕНИЙ МУЗИЧКОМ ПРОКУРОР ВИМАГАЄ ВІД МІЛІЦІОНЕРА ВІДШКОДУВАННЯ МОРАЛЬНОЇ ШКОДИ

Повернувшись з нарадчої кімнати суддя Мар’ян Головчак ухвалив задовольнити застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Андрія Таргонія, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення (одержання неправомірно вигоди) строком на 60 діб. Одночасно слідчий суддя призначив розмір застави в межах 80 мінімальних заробітних плат, в сумі 97 440 гривень.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Відео Serg Zeyn

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...