Таргонія звільнили з прокуратури

07.07.2015, 14:52      Переглядів: 2402

 У зв’язку із підозрою у вчиненні кримінального правопорушення прокурора прокуратури Рівненського району, згідно наказу прокурора області Анатолія Ковальчука Андрія Таргонія було звільнено із займаної посади.

Це підтвердили в прес-службі прокуратури області. Наказ, датований від 6 липня 2015 року. Зокрема в ньому йдеться про те, що Таргоній «…своїми діями порушив присягу працівника прокуратури».

Нагадаємо, Андрій Таргоній підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за закриття кримінального провадження. Третього липня працівники «Соколу» затримали його під час отримання хабара. Гроші були вилучені у його кабінеті. Свою вину Таргоній заперечував, просив вийти у вбиральню та подзвонити матері.

На судовому засіданні четвертого липня Таргоній запевняв, що він законослухняний громадянин, а гроші йому, ймовірно, підкинули. Він просив суд дати йому шанс довести свою невинуватість та «не відривати від сім’ї”.

Однак суддя Мар’ян Головчак ухвалив для підозрюваного міру запобіжного заходу – тримання під вартою терміном на 60 діб, або внесення застави в 97 440 грн, яку й вчора за Таргонія внесли його рідні.

Як пише РВ, Андрій Таргоній думає подати адміністративний позов щодо незаконності його звільнення. 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...