Таргоній у кабінеті судді: «Боровик – корупціонер та хапуга»

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівненському міському суді нині відбувається засідання щодо обвинувачення колишнього прокурора Андрія Таргонія, який прославився тим, що його шарпав за краватку покійний Сашко Білий. Суддя Віктор Кухарець з невідомих поки причин проводить судове засідання стосовно обвинувачення Таргонія у своєму кабінеті.

Як раніше, Андрій Таргоній заперечує свою причетність в отриманні хабара, на якому його було затримано 3 липня минулого року. Мовляв, за закриття кримінального провадження щодо громадянина Парчука не одержував неправомірної вигоди. Також він заявив, що керівництво прокуратури Рівненської області «сфальсифікувало» справу щодо нього. Головним серед «організаторів» назвав нинішнього заступника прокурора області Андрія Боровика.

У ході засідання захисник Таргонія Вікторія Власик заявила, що обвинувальний акт не відповідає нормам КПК України. Обвинувачений також подав клопотання про повернення обвинувального акту прокурору. Під час свого виступу він назвав  Андрія Боровика «корупціонером та хапугою».

Читайте також:  ТАРГОНІЙ ХОТІВ 500 ДОЛАРІВ «ЗА ДОПОМОГУ»

Натомість прокурор у справі Юрій Леськів наголосив, що дане клопотання є безглуздим та повністю необґрунтованим. Суддя Віктор Кухарець повідомив, що оголосить ухвалу о 17-ій годині.

Журналіст порталу «ЧаРівне.інфо» після оголошення перерви запитав у судді Кухарця у зв’язку з чим справа розглядається в кабінеті, а не у залі засідання. Він пояснив, що це сталося через «нестачу місць».

Разом з тим, Андрій Таргоній відмовився коментувати, яке це по рахунку засідання. Він попросив координати журналіста та сказав, що зв’яжеться з ним.

 

 

 

Денис ГРИЩУК