Ображений Музичком прокурор вимагав хабар: подробиці

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Прославлений прокурор Андрій Таргоній сьогодні близько 15-ої години був спійманий на хабарі. Колеги Таргонія не називають його ім’я, посилаючись на статті українського законодавства та проведення слідчих дій. Утім, загальновідомим вже стало те, що це був саме він.

ПРОКУРОР, ЯКОГО ШАРПАВ МУЗИЧКО, «ПОПАВСЯ» НА ХАБАРІ?


На брифінгу заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик розповів, що пан Таргоній вимагав від громадянина Рівненського району хабар у 50 тис грн. за закриття кримінального провадження. 15 тис грн. він забрав собі, а інші віддав адвокату, ім’я якого також не розголошується, з метою залагодження справ з потерпілими.

Міліція розслідувала кримінальне провадження за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень та грабежу одного із мешканців Рівненського району вісьмома громадянами. Вказане кримінальне провадження було скеровано до суду. Одного бандита засуджено. Матеріали щодо інших повернуто для проведення додатково досудового розслідування. Процесуальним прокурором у даному провадженні якраз і був Андрій Таргоній, розповідає Андрій Боровик.

У РІВНОМУ САШКО БІЛИЙ БИВ ПРОКУРОРА (+ЕКСКЛЮЗИВНЕ ВІДЕО)

Коли Таргоній викликав одного з цих громадян, то запропонував йому за винагороду закрити це провадження. Однак, громадянин звернувся до прокуратури та органів внутрішніх справ. Вказаний громадянин сам пробував за допомогою диктофону та мобільного телефону документувати розмову між ним та прокурором.

ОБРАЖЕНИЙ МУЗИЧКОМ ПРОКУРОР ВИМАГАЄ ВІД МІЛІЦІОНЕРА ВІДШКОДУВАННЯ МОРАЛЬНОЇ ШКОДИ

На даний час Андрій Таргоній затриманий. Вирішується питання щодо оголошення йому підозри, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, відсторонення від займаної посади.
Слідчим під час проведення обшуку в кабінеті у прокурора були віднайдені кошти, які були йому передані. Факт одержання хабара був задокументований.

 

Денис ГРИЩУК

Фото прес-служба прокуратури