Справу на півмільйонний хабар просили відкласти на більш пізню дату

23.05.2017, 13:12      Переглядів: 1397

Уже третій рік у Рівному за півмільйонний хабар судять Обарівського сільського голову Івана Тимощука та його спільника Тараса Якобчука.

Затриманий на хабарі у півмільйона гривень Іван Тимощук був ще 17 березня 2015 року. На довготривалість розгляду справи звертали увагу в прокуратурі. У свою чергу судді Сергій Сидоренко, Сергій Коробов та Олександр Красовський обурювалися неявкою на засідання 23 березня прокурора Андрія Войтюка.

Попереднього разу, 27 квітня, почали досліджувати докази у справі, а також досліджували відео – як вирішувалися питання.

Тимощук обвинувачується у трьох злочинах.

Нині захисник Тимощука Андрій Колесник просив відкласти справу на більш пізню дату.

- На минулому засіданні було прийнято рішення про припинення заслуховування проведення негласних слідчих дій. На сьогодні розсекречені всі документи, крім ухвал слідчого судді, - повідомив прокурор Андрій Войтюк.

- Я пропоную тоді відкласти розгляд справи на більш пізню дату, коли комісія буде засідати. Є строк на розсекречення таємних документів. І цей строк до 10 днів. У нас минуло більше днів, тому не з нашої вини відбувається затягування. Я звертаю увагу суду, що ми будемо робити подвійну роботу. Тому прошу не робити подвійну роботу та відкласти розгляд справи на більш пізню дату, - зауважує адвокат Андрій Колесник.

Після обговорення все ж перейшли до дослідження документів справи, зокрема відеодоказів. Станом на 12-ту годину засідання ще тривало. 

Читайте детальніше: ПОТЕРПІЛИЙ ВЗАГАЛІ В ЖИВИХ Є? – У РІВНОМУ СУДЯТЬ «ВАНЮ ПІВМІЛЬЙОНА» (+ФОТО)

БЕЗ ДЕНЕГ НИ ОДИН ВОПРОС НЕ РЕШАЕТСЯ, - У РІВНОМУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОЗГЛЯД СПРАВИ «ВАНІ-ПІВМІЛЬЙОНА»

«ДИВНА СИТУАЦІЯ: ВІДПУСТКА НА ОДИН ДЕНЬ». У РІВНОМУ ЧЕРЕЗ ПРОКУРОРА ПЕРЕНЕСЛИ РЕЗОНАНСНУ СПРАВУ

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...