Прокуратура Рівненщини вимагає пришвидшення розгляду справи "Вані-півмільйона"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

фото ілюстративне

Прокуратура Рівненської області скерувала лист до Рівненського районного суду про активізацію та пришвидшення судового розгляду у справі стосовно голови однієї із сільських рад цього району, який у 2015 році одержав від громадянина неправомірну вигоду в особливо великому розмірі, а саме у сумі понад 500 тис грн.

Про це повідомив  прокурор Рівненської області Олег Соболь на зустрічі з представниками громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації, яка відбулася у форматі «круглого столу».

Громадські діячі цікавилися, чому тривалий час у даному резонансному провадженні немає вироку. На це питання Олег Соболь відповів, що жодного разу судові засідання у цій справі не переносилися судом через причини неявки державного обвинувача. За півтора роки, що обвинувальний акт перебуває на розгляді суду, та після неодноразових відкладень підготовчих судових засідань справу призначено до розгляду по суті лише у лютому місяці цього року.

«Прокуратура Рівненської області скерувала на ім’я головуючого судді лист про активізацію та пришвидшення судового розгляду у цій судовій справі», - сказав прокурор області.

Нагадаємо, що мова йде про сільського голову Івана Тимощука, який був затриманий на хабарі майже два роки тому: ЗАТРИМАНИЙ МАЙЖЕ ДВА РОКИ ТОМУ, А ДОСІ СУДЯТЬ: У РІВНОМУ ПРОДОВЖУЮТЬ РОЗГЛЯДАТИ СПРАВУ «ВАНІ-ПІВМІЛЬЙОНА» (ФОТО)

До бесіди із громадою також були залучені перший заступник і заступники прокурора області, а також заступник начальника ГУ Національної поліції в Рівненській області – начальник слідчого управління Олександр Панасюк.