Потерпілий взагалі в живих є? – у Рівному судять «Ваню півмільйона» (+фото)

20.05.2016, 14:52      Переглядів: 4154

У Рівненському райсуді розглядається справа щодо кримінального провадження за обвинуваченням в отриманні хабара Обарівським сільським головою Іваном Тимощуком, якого ще називають «Ваня півмільйона».

На засіданні присутній обвинувачений Іван Тимощук та Тарас Якобчук (посередник у вчиненні кримінального порушення). Потерпілий Солодкий вкотре не з’явився, також немає захисника Тимощука Андрія Колесника. Колегія суддів чомусь затрималася на 20 хвилин. Присутнім про причини не повідомляють.

Колегія суддів: Сергій Сидоренко, Сергій Коробов, та Олександр Красовський.

На фото зліва Тарас Якобчук, справа - Іван Тимощук

Нагадаємо, сільський голова Іван Тимощук вимагав та одержав від громадянина 504 тис грн за позитивне вирішення питання щодо виділення йому земельної ділянки площею 0,25 га біля водного об’єкта. Окрім того, 50 тис грн. отримав і землевпорядник сільської ради, який повинен був сприяти у підготовці відповідних документів з оформленням права власності на земельну ділянку. Зауважимо, що сільський голова Обарова Іван Тимощук є родичем скандального судді Рівненського міського суду Олександра Тимощука.

На фото прокурор Андрій Войтюк

- Потерпілий взагалі в живих є? Звідки у вас такі дані? - запитав суддя Сидоренко в прокурора.

Прокурор Андрій Войтюк просить викликати потерпілого повторно та запевняє, що наступного разу він з’явиться. Тому прокурор просить відкласти справу.

- Ми можемо його викликати лише за судовими викликами, - повідомив прокурор Войтюк.- Він є. Але чому він не з’явився, я не знаю. Він є, але в нього якісь там роботи. Немає ким його замінити. Це для мене не є причиною. Я нічого не можу зробити. Він проживає не на території нашої області.

   

- Яким чином поступати в даному випадку суду? - питає суддя Сергій Сидоренко.

За інформацією, яка пролунала на засіданні, адреса, на яку надсилають виклики потерпілому, знаходиться у місті Чернівці.

- Можливо, треба встановити реальне місце проживання, через поліцію, бо це буде безкінечно, - каже суддя Сидоренко.

Також він зауважив, що наближається період відпусток, а тому «чотири судді буде зібрати важко». 

Колегія суддів

Справу відклали на 6 червня, 11-ту годину.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...