Як скандальний депутат Рівнеради домовлявся із журналістом Торбічем (ФОТО)

27.02.2017, 12:59      Переглядів: 4210

Сьогодні у Рівненському міському суді розглядали позовну заяву від депутата Рівнеради Василя Немеша до головного редактора порталу «Четверта влада» Володимира Торбіча з приводу спростування інформації та відшкодування моральної шкоди на суму 50 тисяч гривень.  

Депутат заперечує очевидне, що начебто не має стосунку до ОК ЖБК «Рівбуд», засновником якого він і був. Але водночас усі мешканці будівлі на Ст. Дем’янчука 1А в один голос заявляють, що саме Василь Немеш представляє інтереси фірми та більше того не дозволяє їм заснувати ОСББ, стосовно чого також тривають суди.

В. Торбіч

На судове засідання прийшов представник Немеша Віталій Грабовський, який захищає інтереси депутата в кожній справі, зокрема й проти журналістів порталу «ЧаРівне.інфо». У справі перейшли до заслуховування свідків, сьогодні прийшла свідок Антоніна Торбіч, яка й займалася розслідуванням.

- Свідок може дати пояснення щодо підготовки матеріалу, зокрема щодо збору інформації і з’ясування коментаря Немеша, тому що Немеш у своїй позовній заяві пише про те, що ніхто в мене не брав коментар і не цікавився моєю думкою, тому мені була заподіяна моральна шкода, - каже адвокат Тетяна Юзвяк.

Незважаючи на те, що Немеш подав заяву на вихід із членства «Рівбуду», він все ще пов`язаний з ним, стверджує адвокат Юзвяк. У своїх свідченнях Антоніна Торбіч розповіла, що в ході розслідування з’ясувалося, що виділення земельної ділянки відбулося незаконно. А щодо засновників зазначила, що там вказані три особи – Олександр Бабік, Петро Сачковський та згадуваний депутат.

Житлово-будівельна афера: як дерибанять у рівнян землю на 3 мільйони доларів (розслідування)

В. Грабовський

- Ми пішли за адресою цього «Рівбуду» на Дем’янчука 1. Зайшли в офіс та попросили, щоб нас сконтактували з керівництвом. Я перерахувала всіх засновників, зокрема й Немеша. Дві жінки не заперечували, що згадувані мною люди мають стосунок до фірми, - зазначає Антоніна Торбіч.

Також свідок навела прямі факти про те, що депутат Немеш має беззаперечний стосунок до будівництва – це відкриті дані держреєстру, публічні заяви мешканців будинків, що пов’язані з «Рівбудом». 

- Мешканці приходять на сесію та скаржаться на забудовника. Вони прямо вказують Немеша, як такого, хто їм перешкоджає на реалізацію їхніх прав. Найбільш конфліктні ситуації вони вирішують із паном Немешем. На одній із сесій рівняни розповідали, що їм не дають створити ОСББ. Людей підтримав депутат Курсик, який озвучив, що Немеш не дає мешканцям створити ОСББ. Але останній не сказав стосовно цього жодного слова. Очевидно, він би мав виступити, якщо це його не стосується, - пояснює свідок.

За її словами, Василь Немеш жодного разу в публічному просторі не заперечив, що винен у тих звинуваченнях, які наводять рівняни. Крім того, каже Антоніна Торбіч, засновником фірми ТОВ «Агротехноекобуд», яка зводить незаконну багатоповерхівку на Гайдамацькій, є «Рівбуд». До речі, люди там також підтверджують перемовини з депутатом. Але найбільш красномовним є те, що на сесії Рівнеради депутат офіційно сам визнав, що він будує незаконну багатоповерхівку.

- Зі слів мешканців, він (депутат, авт.) формально чи неформально здійснює керівництво цими об’єктами. Він себе ідентифікує як власник. З огляду на це навіть не чути інших директорів, - заявила свідок.

Відповідач Володимир Торбіч зауважив, що перед виходом в ефір публікація, а окрім цього, дане розслідування виходило на телебаченні, проходить юридичну експертизу. Тому її ніхто не допустив би, якби експертиза проведена не була.

Суддя Оксана Крижова призначила наступну дату засідання – 6 квітня, 10.00. Проте найцікавіше відбулося після засідання – прийшов депутат Немеш. Він попросив Володимира Торбіча зачекати, а сам піднявся наверх.

Вийшовши на вулицю депутат повів головного редактора «Четвертої влади» кудись у двори, уникаючи спілкування із журналістом порталу «ЧаРівне.інфо». Як раніше повідомлялося, Василь Немеш патологічно боїться публічності, тому й не хотів, щоб його фотографували. Він повів Володимира Торбіча туди, де стояло авто, на якому приїхав. Кілька хвилин вони про щось говорили. Немеш передав Торбічу папери. А потім поїхав зі своїм водієм.

Як потім пояснив Володимир Торбіч, Немеш просив його взятися за деяку справу, що пов’язана із Федорчуком Андрієм Богдановичем та, ймовірно, просив інформаційної підтримки в журналістів, натомість, за словами Володимира Торбіча, депутат пообіцяв забрати свій позов.

Нагадаємо, минулого тижня депутату від «Радикальної партії» Василю Немешу оголосили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України.

Читайте також: ДЕПУТАТ РІВНЕРАДИ ПРОДОВЖУЄ ВОЮВАТИ ІЗ ЖУРНАЛІСТАМИ

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...