Лякав гранатою і мав наркотики: у Квасилові затримали чоловіка у СЗЧ

Фото ілюстративне

Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.

Вчора, 16 серпня, у Квасилові на вулиці Молодіжній у дворі одного з будинків невідомий чоловік агресивно поводився, чіплявся до людей та погрожував підірвати гранату. ТОРівці поспілкувалися зі стурбованими мешканцями, а чоловік, який порушував громадський порядок, зайшов до одного з під’їздів.

Інспектори виявили громадянина на сходовому майданчику. Він погрожував заявниці через двері. Коли поліцейські підійшли ближче, чоловік намагався щось дістати з лівої кишені шортів. Під час візуального огляду інспектори помітили предмет, зовні схожий на гранату.

Поліцейські затримали його і одягнули кайданки.

На місце події викликали вибухотехніків. Крім того, у 33-річного чоловіка з кишені випала коробка з наркотиками.

Патрульні також встановили, що чоловік перебуває в розшуку за ст. 407 (Самовільне залишення військової частини) ККУ. Чоловіка затримали в порядку статті 208 КПК України.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Здолбунові з'явилася меморіальна дошка священнику-жертві НКВС Теодору Малку

    17 08 2026, 15:58
    Про це повідомляє Здолбунівська міська рада.
  • Лякав гранатою і мав наркотики: у Квасилові затримали чоловіка у СЗЧ

    17 08 2026, 15:16
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • У Рівному попрощалися із Захисником України — Сергієм Шевченком

    17 08 2026, 14:35
    Сьогодні, 17 серпня, у Рівному попрощалися із Захисником ...
  • У лісі на Рівненщині виявили гранату часів Другої світової війни

    17 08 2026, 13:15
    Боєприпас виявив місцевий житель у лісовому масиві поблиз...