Армія справжніх чоловіків Нестерук Олександр 05 12 2012, 21:52 Для мене День збройних сил - це теж свято, хоч я і служив ще за часів Радянського Союзу. Адже наша армія - це не просто люди в погонах, а наші брати, сини, чоловіки і батьки! Це наша українська арм...