Почув постріл і крики. Люди почали тікати, - свідок розповів, як Немеш почав стріляти у правоохоронців

27.02.2018, 12:49      Переглядів: 1717

У Рівному продовжують судити депутата Рівнеради Василя Немеша, який стріляв у поліцейських, які проводили обшук приміщення одного з адвокатських об’єднань у будинку на вул. Ст. Дем’янчука. Немеш прийшов туди, як він сказав, для того, щоб «захищати це приміщення».

Нині на засіданні допитують нинішніх та колишніх співробітників УЗЕ.

Свідок Володимир Агапов розповідає про події, які сталися у липні позаминулого року. За його словами, найближчим до депутата у момент пострілу був потерпілий – В’ячеслав Демидюк, який почав вгамовувати обвинуваченого.

- Цей пістолет (який був у руках підсудного, авт.) був схожий на бойовий. Обвинувачений не повідомляв, чи він травматичний. Це був пістолет Макарова. Ми йому (Немешу, авт.) всі казали – заховайте пістолет. У цій метушні я почув постріл і крики. Люди почали тікати. Я тільки побачив момент пострілу. А потерпілий стояв найближче. 

Між ними почалася боротьба, додає він. До речі, в результаті якої потерпілий дістав ушкодження середньої важкості.

Володимир Агапов

- Коли провели огляд місця події, вилучили пістолет, тоді провели обшук приміщення. Звісно, Немеш перешкоджав у проведенні обшуку, - додає свідок.

До місця події приїхали ще два адвокати, каже він.

Немеш, за його словами, не пояснював причин свого перебування. Казав лише: «Я – депутат, я хочу захистити приміщення».

Читайте також: ВІД СЛІДСТВА ТА СУДУ ХОВАЄТЬСЯ, А НА СЕСІЮ ПРИЙШОВ: РІВНЕНСЬКОГО ДЕПУТАТА, ЯКОГО СУДЯТЬ, ПОМІТИЛИ НА ЗАСІДАННІ

Всього у справі мають допитати дев’ять свідків, потерпілий – десятий.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...