Від слідства та суду ховається, а на сесію прийшов: рівненського депутата, якого судять, помітили на засіданні

10.08.2017, 11:32      Переглядів: 4586

Депутат Рівнеради Василь Немеш, якого судять за стрілянину по правоохоронцях, прийшов на сесію Рівнеради. Нагадаємо, що прокурор Олег Костюк зазначав, що "радикал" всіляко ігнорує його та суд. На судові засідання міський обранець взагалі не з`являється, але от на сесію прийшов.

Цікаво, що Василя Немеша на наступне судове засідання мають привести поліцейські, оскільки він порушує своє зобов`язання з`являтися на суд.

Найближче засідання у кримінальній справі призначили на 5 вересня.

Нагадаємо, зібраними у матеріалах кримінального провадження доказами встановлено, що депутат місцевої ради під час проведення працівниками поліції санкціонованих обшуків за конкретною адресою у м. Рівне вчинив останнім опір із застосуванням предмета, який являється короткоствольною вогнепальною зброєю – пристроєм (пістолетом) моделі «ВІЙ», який призначений для стрільби патронів, споряджених еластичними снарядами травматичної дії. Перебуваючи в коридорі загального користування багатоквартирного будинку, депутат намагався не допустити правоохоронців до квартири та, демонструючи пістолет, погрожував, що вистрелить у їхній бік.

Під час спроби правоохоронців зупинити протиправні дії чоловіка, той вистрелив зі зброї не менше 4 разів. Кулі ні в кого не влучили, однак внаслідок фізичної боротьби було завдано тілесні ушкодження середньої тяжкості працівнику поліції.

Я БУДУ СТРІЛЯТИ! - ЯК ДЕПУТАТ У РІВНОМУ ЗАСТОСУВАВ ЗБРОЮ (ВІДЕО)

Найсуворіше покарання, яке передбачено законодавством за вчинення вказаних злочинів, – позбавлення волі на строк до 5 років.

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...