Начальника ДАБІ Рівненської області взяли на хабарі у 400 тис. грн.

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному на хабарі у 400 тисяч гривень затримали начальника обласної ДАБІ. Про це повідомляє військова прокуратура Західного регіону. 

- За процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону України, слідчими Слідчого управління ГУ Нацполіції в Рівненській області, за оперативного супроводу Управління захисту економіки у Рівненській області задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди від представника приватного підприємства начальником Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Рівненській області за посередництва іншої особи, - йдеться у повідомленні. 

Як зазначили у військовій прокуратурі, хабар у розмірі 400 тис грн призначався за нестворення штучних перешкод у здійсненні підприємницької діяльності у сфері будівництва та не проведення перевірок на об`єкті будівництва.

Вказані кошти перераховані на розрахунковий рахунок «підконтрольного» зловмисникам іншого приватного підприємства.

Також повідомляється, що посадовця було затримано 25 травня 2019 року в порядку ст. 208 КПК України за вчинення опору та погрози насильством щодо працівників правоохоронних органів. При цьому йому повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії, а також обшуки за місцем проживання фігурантів справи.

Зазначимо, що начальником ДАБІ у Рівненській області є Ігор Мічуда.