Літвінова: Вихопивши у нього ножа, я вже наносила йому удари

19.02.2018, 10:46      Переглядів: 4559

У Рівненському міському суді продовжується розгляд кримінального провадження щодо обвинувачення Тетяни Літвінової в умисному вбивстві перукаря Сергія Літвінова.

На судовому засіданні присутні родичі вбитого, а сама обвинувачена братиме участь через відеоконференцію. Нагадаємо, таке рішення було прийнято на попередньому засіданні. Адже підсудна заявляла, що немає на кого залишити малолітню дитину.

Обвинувачена згідна давати показання.

Адвокат Цуняк нагадав про позовну заяву про відшкодування моральної шкоди потерпілим 3 мільйонів гривень. Цей позов підсудна не визнала.

Через технічні причини ніяк не могли налаштувати відеоконференцію. Через те судді оголошували технічну перерву.

Літвінова попросила у родичів вбитого пробачення:

- Перед показами я хотіла б вибачитися, я не хотіла, щоб так все сталося. Я готова співпрацювати зі слідством та давати покази.

Далі розповідає: 

- 7 лютого приблизно о шостій вечора Сергій прийшов до мене додому. Ми знаходилися у процесі розлучення. Він залишився у нас на ніч. А зранку йшов на роботу. Так як Сергій був ревнивий, він часто перевіряв мій мобільний. Я була на кухні, він був у кімнаті. Перед цим йому зателефонували, коли він буде на роботі. У нас виник конфлікт. У нас неодноразово виникали ці конфлікти. Почалася штовханина. Ці конфлікти у нас виникали на підґрунті ревнощів. Тоді він взяв ножа і хотів, можливо, налякати мене. У нас сварки закінчувалися побоями. На кухні сталася штовханина. Коли він намагався нанести удар, у нас почалася суперечка. Тоді у мене опинився цей ніж. Я нанесла удари - яку кількість не знаю… Я не знаю, як це могла зробити. Мені важко уявити, як це все сталося... Я не хотіла і не думала його вбивати. Я хотіла, щоб він від мене відчепився. 

За її словами, окрім них та дітей, у квартирі нікого не було. 

Нагадаємо, вбивство Сергія Літвінова сталося у лютому минулого року. Чоловіку було нанесено не менше 11 ударів ножем.

Обвинувачена у вбивстві, залишивши двох малолітніх дітей на свою матір, втекла в Єгипет, але її затримали та екстрадували в Україну. Вона повернулася вже вагітною. Згодом народила хлопчика. Пологи були передчасними.

Оновлено: ОБВИНУВАЧЕНА У ВБИВСТВІ РІВНЕНСЬКОГО СТИЛІСТА: ЦЕ БУВ САМОЗАХИСТ

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...