Де зараз знаходиться підозрювана у вбивстві чоловіка-перукаря рівнянка?

27.03.2017, 12:30      Переглядів: 2909

Фото Фейсбук

У поліції розповіли про екстрадицію головної підозрюваної у вбивстві перукаря Сергія Літвінова. За словами заступника начальника поліції Рівненської області Олександра Панасюка, підозрювану рівнянку – Тетяну Літвінову вже вдалося затримати. Вона перебуває зараз під наглядом єгипетської поліції. З часом підозрювану будуть екстрадувати в Україну – протягом місяця процедура буде закінчена. Нині оформляються відповідні документи.

- Після того як довели її участь в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115, встановили її місцезнаходження – в Єгипті. Коли їй було оголошено про підозру в рамках діючого КПК, і обрано запобіжний захід – тримання під вартою, вдалося її оголосити у міжнародний розшук. На підставі оголошеної судом ухвали про оголошення у міжнародний розшук компетентними органами країни Єгипет вона була затримана при оформленні деяких довідок, які стосуються особистого життя (за іншою інформацією, під час одруження, авт.), - розповів Панасюк.

У поліції вважають, що мають достатньо доказів, щоб вважати 23-річну рівнянку єдиною підозрюваною у скоєному вбивстві. Відомо, що вона також після вбивства вкрала гроші – понад 10 тисяч доларів з сейфу, де працював її чоловік. 

- У квартирі були знайдені явні сліди вбивства, які свідчили про те, що саме вона вчинила цей злочин. Були виявлені сліди біологічного походження, які підтверджують її причетність, допитані свідки, тому зробили висновок, з яким погодився прокурор, що саме ця особа винна, - заявив Олександр Панасюк.

Що стосується матері підозрюваної, яка в той час перебувала у квартирі з мертвим тілом, то наразі в поліції кажуть, що цю особу розглядають у справі як свідка. Тетяні Літвіновій загрожує до 15 років, або довічне ув’язнення.

- Ми не можемо поки що стверджувати про те, що мама знала. Можливо, як будемо з нею детально працювати, то будуть встановлені якісь додаткові факти, - зазначив Панасюк.

Нагадаємо, 37-річного Сергія Літвінова, власника салону-перукарні в Рівному, знайшли мертвим у квартирі на вул. Пластовій 9 лютого.

Читайте про це детальніше: «КРИЧАВ «ЛЮДИ, РЯТУЙТЕ, БО МЕНЕ ВБИВАЮТЬ!», - ПІДОЗРЮВАНА У ВБИВСТВІ ПЕРУКАРЯ ВТЕКЛА ЗА КОРДОН

 

 

 

Денис ГРИЩУК
 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...