У Вараші проводять сесію міськради: правоохоронці перевіряють всіх при вході (відео)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Фото Ольги Ангелової

Сьогодні у Вараші вирішили провести сесію міської ради. Нагадаємо в місті триває протистояння за посаду міського голови. Депутати висловили недовіру Сергію Анощенку, проте той наполягає, що це зробили незаконно. 

Сергій Анощенко заручився підтримкою колишнього "правосекторівця" Романа Коваля, який сьогодні знову прибув у Вараш. Окрім цього там присутній член Рівненського міськвиконкому Василь Царук. 

Також у Вараш з`їхалися поліцейські з Рівного - для забезпечення правопорядку. 

Як повідомила нам Ольга Ангелова з відділу комунікації поліції області, туди поїхали заступник начальника ГУ НП області Руслан Стрельбіцький та начальник патрульної поліції Сергій Мерчук. 

- З Рівного сюди також прибув Роман Коваль разом зі своїми товаришами. Однак, сесія розпочалася без порушень. Наразі депутати вийшли на перерву. Ми до кінця сесії будемо забезпечувати порядок. На даний час все спокійно, - каже Ольга Ангелова.

За її словами, на сесію допускали депутатів, журналістів та місцевих жителів. Входити можна лише після огляду правоохоронцями. 

- Біля міської ради зібралися місцеві жителі та представники громадських формувань. Для того, щоб не допустити конфліктів, було прийнято рішення обмежити доступ - це перевірка та огляд особистих речей, - додає Ольга Ангелова. 

 

Сергій Анощенко разом із Романом Ковалем поїхали спілкуватися з прокурором. 

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК