У Вараші депутати висловили недовіру міському голові

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На сесії Вараської міської ради депутати висловили недовіру чинному міському голові Сергію Анощенку. Як зазначається на сайті Вараської міської ради, за проект рішення «Про дострокове припинення повноважень Вараського міського голови» депутати голосували двічі. Першого разу серед бюлетенів виявили один зіпсований.

- Після повторного голосування виявилося, що для того, аби припинити повноваження міського голови, не вистачило одного голосу. 

Проте депутат Вараської міськради Сергій Денега вважає, що рішення можна вважати легітимним, оскільки, за його словами, проголосувало дві третини депутатів. 

- Я вважаю, що міського голову скинули. Мер - навпаки, тому і написано так на сайті. У випадку голосування за припинення повноважень міського голови достатньо 23 голоси. Тобто рахується від загального складу ради, який законом "Про вибори" визначено 34 депутата, - зазначив він. 

Наступна сесія Вараської міської ради, де розглядатимуть проект рішення "Про бюджет м. Вараш на 2018 рік", відбудеться наступного тижня.

Зазначимо, що достроково припинити повноваження міського голову у Вараші намагалися й раніше.