Літвінову знову не змогли доставити на суд. Прокурор говорить про затягування процесу (фото+відео)

28.12.2017, 15:11      Переглядів: 2230

Сьогодні, 28 грудня, знову розглядали справу за обвинуваченням Тетяни Літвінової у вбивстві перукаря Сергія Літвінова. Засідання було призначено на одинадцяту, хоча розпочалося лише о пів на першу.

Адвокат потерпілих Цуняк не з’явився. У справі сталася заміна прокурора у зв’язку зі службовим відрядженням.

У суді конвоїр повідомив, що у Літвінової погіршився стан здоров’я, тому вона не змогла прийти, минулого засідання її, до речі, також не було.

- Я з нею спілкувалася останні два дні. Її стан погіршився, - додала адвокат обвинуваченої Тетяна Барашивець. 

Адвокат обвинуваченої, справа - конвоїр

- Враховуючи заяву Тетяни Літвінової, вважаю за необхідне розглянути питання про продовження строку тримання під вартою, - зазначила прокурор Євгенія Купрун.

- Літвінова не заперечує проти продовження строку тримання під вартою, - сказала захисниця обвинуваченої.

Останній термін тримання під вартою був призначений до 5 січня. Тепер обвинувачена має перебувати у СІЗО до 5 березня 2018 року.

Тим часом потерпілі обурюються на неявку обвинуваченої. 

- Як тільки суд, то вона захворіла. Сама вона не могла вбити, - каже мати вбитого Софія Літвінова.

Як зазначив суддя Кухарець, судом буде витребувана інформація щодо стану здоров’я обвинуваченої. Суд просить документальне підтвердження про те, що Літвінова не може брати участь в судовому засіданні. В іншому випадку буде поставлене питання про розгляд справи дистанційно, тобто через включення відеоконференції.

Прокурор просила вирішити питання про відеовключення зараз, але суддя Кухарець заперечив, що треба отримати відповідне підтвердження щодо стану здоров’я Літвінової.

- Складається враження в мене і в потерпілих, що сторона захисту затягує судовий процес, - каже прокурор.

- Вона перенесла кесарський розтин. Ми не знаємо, як організм може відреагувати на це втручання. Якщо до позавчорашнього дня вона більш-менш себе нормально почувала, то зараз вона має проблеми зі здоров’ям. Також прошу врахувати те, що в неї немає, на кого залишити малолітню дитину, - зазначила адвокат Барашивець. 

Наступне засідання призначили на 4 січня, на 12 годину.

Нагадаємо, Тетяна Літвінова обвинувачується у вбивстві перукаря Сергія Літвінова. Після вбивства вона покинула двох малолітніх дітей на свою матір, а сама втекла у Єгипет. У травні Літвінову екстрадували до України. З того часу вона перебуває у СІЗО. У жовтні Літвінова народила хлопчика. Пологи були передчасними, тому їй робили кесарський розтин.

Читайте також: «КРИЧАВ «ЛЮДИ, РЯТУЙТЕ, БО МЕНЕ ВБИВАЮТЬ!», - ПІДОЗРЮВАНА У ВБИВСТВІ ПЕРУКАРЯ ВТЕКЛА ЗА КОРДОН

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...