У справі щодо вбивства рівненського перукаря оголосили перерву через стан обвинуваченої

01.11.2017, 13:53      Переглядів: 1410

У Рівному відбулося слухання справи за обвинуваченням Тетяни Літвінової у скоєнні умисного вбивства Сергія Літвінова. На початку засідання колегія суддів розглянула продовження міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою – до 5 січня. Проти цього не заперечувала сама обвинувачена.

На засіданні також були присутні родичі та знайомі вбитого. Мати Сергія Літвінова вимагає від обвинуваченої відшкодування моральної шкоди на суму 3 мільйони гривень. Про це повідомила адвокат потерпілих.

- Вона хоча б прийшла та сказала – пробачте, люди, - наголосила мати у залі судових засідань.

Далі почали розглядати справу, однак, сторона захисту просила проводити засідання в режимі відеоконференції, посилаючись на нібито незадовільний стан обвинуваченої – місяць тому вона народила дитину, яка нині перебуває у перинатальному центрі.

Прокурор наполягав на проведенні засідання у залі судових засідань.

- На даний час пологи відбулися, тому вважаю, що немає підстав проводити засідання у режимі відеоконференції, - зазначив він.

Судді питали в обвинуваченої, чи може вона відповідати на питання, однак, та сказала, що погано себе почуває. Тож суд оголосив перерву до стадії заслуховування пояснень обвинуваченої з огляду на її незадовільний стан.

Наступні засідання відбудуться: 30 листопада, о 14.30; 25 грудня, об 11-ій годині (резервна дата).

Вбивство Сергія Літвінова сталося 8 лютого цього року. Йому було нанесено не менше 11 ножових поранень. Свідки кажуть, що чули, як він кричав: «Люди, допоможіть! Вбивають!». Тіло перукаря було заховане у комірці. Підозрювана у вбивстві втекла того ж дня у Єгипет, звідки її екстрадували в кінці травня. Відтоді вона перебуває у СІЗО. 2 жовтня вона народила дитину. Пологи були передчасними, тому породіллі робили кесарів розтин.

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...