Немеша на суд приведуть поліцейські

18.07.2017, 10:59      Переглядів: 6307

Сьогодні, 18 липня, у Рівненському міському суді мали слухати кримінальну справу щодо обвинувачення депутата Рівнеради Василя Немеша у стрілянині по правоохоронцях у липні минулого року. Однак, ні минулого, ні цього разу обвинувачений не з’явився. Він всіляко ігнорує суд та прокурорів.

Я БУДУ СТРІЛЯТИ! - ЯК ДЕПУТАТ У РІВНОМУ ЗАСТОСУВАВ ЗБРОЮ (ВІДЕО)

- Обвинувачений на досудовому слідстві неодноразово ухилявся від слідства та суду. Його було оголошено у розшук. Справа зупинялася. Він уникав ознайомлення з матеріалами справи, а в подальшому і вручення обвинувального акту. Вживалися заходи щодо його розшуку. Думаю, що така поведінка буде продовжуватися надалі. Крім того він не бере телефон. Мій номер телефону він знає. Навіть тоді, коли він розмовляє з іншою особою, то не перетелефоновує. Тому вважаю, що є підстава до застосування приводу для забезпечення його участі у підготовчому засіданні, - каже прокурор Олег Костюк.

У суді також не знають, чи отримав Немеш повістку. Прокурор навіть зазначив, що «це може тривати вічно».

Коли ж запитали думку потерпілого В’ячеслава Демидюка, то той повідомив, що бачив обвинуваченого у місті, коли той керував автомобілем.

Водночас минулого разу підсудний подав клопотання про нібито стаціонарне лікування у Рівненській міській лікарні. Журналіст порталу «ЧаРівне.інфо» вирішив перевірити присутність депутата на лікуванні.

Спершу лікарі категорично відмовили у наданні будь-якої інформації. Заступник головного лікаря ЦМЛ Раїса Харитонюк лише після довгих дискусій погодилася підтвердити присутність депутата у їхньому медичному закладі. Крім того інформацію, що Василь Немеш перебуває у ЦМЛ на стаціонарному лікуванні підтвердив своїм підписом головлікар Євген Кучерук. Прокурор Костюк запевнив, що прийме покази потерпілого до відома.

Суддя Крижова ухвалила застосувати до депутата привід через органи поліції. Тобто це означає, що Василя Немеша наступного разу вже мають привести поліцейські. Засідання призначили на 5 вересня, 09.30.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...