На скандальному будівництві Немеша інспектуючі органи намагалися провести перевірку

22.07.2016, 17:59      Переглядів: 1922

Сьогодні на скандальному будівництві у Рівному на вул Струтинської знову намагалися здійснити перевірку правоохоронні та інспектуючі органи. Однак, їхніх представників вкотре не допускали на будівництво.

Нагадаємо., що до зведення 11-поверхівки на Струтинської 13 Б причетний депутат Рівнеради Василь Немеш. Мешканці Струтинської, 13 А неодноразово зверталися особисто до депутата. Проте він їх ігнорував. «МИ ВСІ ПОТРУЇМОСЯ!», - РІВНЯНИ ЗВИНУВАЧУЮТЬ ДЕПУТАТА В ТОМУ, ЩО СТВОРИВ ЗАГРОЗУ ЇХНЬОМУ ЖИТТЮ (+ФОТО)

Як стало відомо журналісту порталу «ЧаРівне.інфо» від голови ОСББ Юрія Журавля, близько двох годин тому на будівництво приїжджали представники «Рівнегазу», ДАБІ, пожежники та правоохоронці.

- Їх не допускали на будівництво, - каже Юрій Журавель. – Зі мною особисто ніхто не зв’язувався, тому мало про це знаю. Розумію, що правоохоронці робили якісь дії. Півгодини тому вони поїхали. Мені дружина розповіла, що все знімали на камеру.

Тим часом у мешканців залишаються чіткі вимоги до забудовника – заміна котлів, забезпечення безпеки на подвір’ї, проект на чотири поверхи, щоб надалі зводилися 4-поверхівки та відведення землі для ОСББ.

- Мені голова депутатської комісії Юрій Осіпчук розповів, що наше питання загубилося, але сказав, що наступного разу його внесуть на розгляд, - додає Юрій Журавель.

Зі слів Журавля, забудовник таки змінив котли у чотирьох квартирах – у п’ятому і шостому під’їздах, проте забрав документи на попередні котли та не надав нових.

- Так виходить, що ми зараз в залежності від забудовника. Проте, думаю, що прийдемо на сесію Рівнеради, окремо будемо вирішувати питання із Сергієм Пандраком (представник замовника, авт.), - каже чоловік.

Начальник обласної ДАБІ Ігор Мічуда повідомив, що інспектори намагалися вчергове провести перевірку даного будівництво, однак, їх не допустили.

- Нас запросили згідно відкритого кримінального провадження. Відповідній особі мають вручити повідомлення про перевірку. Як мені видзвонилися інспектори, нікого на будівництво не допустили. Більше того, було подано декларацію на проведення робіт (як відомо, попередня скасована, авт.), змінивши прізвища. Вони змінили технагляд, проектанта. Мабуть, знайшлися люди, які готові брати участь в цій афері, - розповів він. 

Мічуда пропонує кілька пунктів щодо владнання ситуації навколо скандального будівництва – зокрема це допущення перевірки об’єкту, заборона будівництва, сплата усіх штрафів, виправлення допущених помилок, зміна цільового призначення, набуття необхідних технічних умов.

У відділі комунікації поліції області підтвердили, що на одному із будівництв у Рівному сьогодні проводили слідчі дії в рамках відкритого раніше кримінального провадження, за ухвалою суду: «Як мені повідомив слідчий, слідчі дії наразі тривають», - додала працівниця відділу Любов Гуда.

Голова депутатської комісії Юрій Осіпчук відмовився коментувати подію, доки питання не розглянуть та не затвердять на сесії Рівнеради. 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...