У Рівному відбудеться ювілейний концерт до 30-ліття камерного хору «Воскресіння»

Фото ілюстративне

27 червня у Рівненській Залі камерної та органної музики відбудеться особлива імпреза: камерний хор «Воскресіння» святкуватиме своє 30-ліття.

Хор «Воскресіння» був заснований у 1991 році Олександром Тарасенком, який залишався його незмінним керівником та диригентом впродовж більше 20 років. Справу Олександра Леонідовича продовжив його учень Олександр Олександрович Одинець,що керує хором і донині. До творчого складу увійшли найкращі співаки міста — викладачі та студенти мистецьких учбових закладів, актори театру, професійні співаки. Фундаментальними засадами репертуарної політики хору є перш за все відродження в автентичному звучанні забутих пластів української, а особливо волинської церковно-співочої традиції. Отже, основу репертуару складає духовна музика українських композиторів, українська та волинська монодистика, гармонізації київського, знаменного, острозького розспівів, церковна музика сучасних композиторів.

Хор «Воскресіння» — Лауреат восьми Міжнародних, двох Всеукраїнських конкурсів та учасник багатьох фестивалів в Україні та за кордоном.На ювілейному концерті вперше в Рівному прозвучить «Літургія чотириголосна» українського композитора XVII століття М. Дилецького.

Микола Дилецький – найвидатніша постать у слов’янському музичному світі другої половини XVII ст. Його діяльність заклала фундамент для формування композиторської школи Нового часу.

Дилецькому належить перший у Східній Європі теоретичний трактат "Граматика музикальна". Спираючись на тогочасну європейську наукову думку, Дилецький виклав у ньому основи музичної теорії, композиції, естетики, риторики, заклав теоретичний фундамент нового стилю – так званого "партесного", що прийшов на заміну багатовіковому пануванню церковної монодії.

Квитки на концерт можна придбати в касі органного залу, або ж в музичному бутіку "Симфонія"  по вул. Чорновола 10 (бутік №8 за ТЦ "Вікторія

Тел. для довідок: 0932931974

Початок концерту 27 червня, о 17.00. 

Адреса: Органний зал м. Рівне, вулиця Соборна, 137, Рівне, Рівненська область, 33000
 


Будуємо за для майбутнього (Новина, низ)

Новини по темі:

 • Кір. Що варто знати

  24 травня 2022, 14:50
  За перших симптомів негайно звертайтеся до лікаря!
 • Поліомієліт. Що варто знати

  24 травня 2022, 08:44
  Поліомієліт - небезпечне вірусне захворювання, що може ви...
 • Як пришвидшити роботу комп'ютера: поради від КТС

  24 травня 2022, 13:36
  Зберігання інформації – це невід’ємна частина життя кожно...
 • У Рівному димить центральний продуктовий ринок: людей евакуювали

  24 травня 2022, 10:08
  24 травня о 08:44 на спецлінію "101" надійшло повідомленн...
 • На Рівненщині відновили роботу 18 інклюзивно-ресурсних центрів

  24 травня 2022, 13:33
  Відтак, 15 ІРЦ почали працювати в змішаному (очно-дистанц...
 • АМУ пропонує чотири законодавчі кроки з підтримки комунальних підприємств

  13 травня 2022, 09:42
  Олександр Слобожан: АМУ пропонує чотири законодавчі кроки...