У Рівненському районі згоріла господарська будівля: вогонь знищив зерно та свійську птицю

Фото ілюстративне

Внаслідок пожежі згоріла господарська будівля, три тонни зернових та 15 курей. Рятувальникам вдалося не допустити перекидання вогню на два сусідні житлові будинки.

23 червня о 15:59 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у приватному господарстві в селі Великий Олексин Шпанівської територіальної громади Рівненського району по вулиці Набережній.

На місце виклику було направлено чергові відділення рятувальників 25-ї та 1-ї державних пожежно-рятувальних частин, а також місцеву пожежну команду села Шпанів.

По прибуттю рятувальники побачили, що господарська будівля повністю охоплена вогнем. Існувала реальна загроза перекидання полум’я на два поруч розташовані житлові будинки. Для ліквідації пожежі вогнеборці одразу подали вогнегасні речовини та зосередили зусилля на недопущенні поширення вогню.

Внаслідок пожежі вогнем знищено господарську будівлю, 3 тонни зернових та 15 курей.

Жертв та постраждалих немає. Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.

До ліквідації пожежі було залучено 3 одиниці пожежної техніки та 10 рятувальників і працівників місцевої пожежної команди.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному знову перекриють рух

    17 07 2026, 17:00
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • У Рівному попрощалися з воїнами Ігорем Веремчуком та Сергієм Кондратюком

    17 07 2026, 14:25
    У Рівному сьогодні, 17 липня, віддали шану двом Захисника...
  • Не проґавте дедлайн: уже 19 липня для вступників стартує найважливіший етап вступної кампанії

    17 07 2026, 13:45
    Вже 19 липня для тисяч випускників Рівненщини та всієї Ук...
  • Військовий із Рівненщини отримав одну з найпрестижніших нагород ЗСУ

    17 07 2026, 13:05
    Нашого земляка Ігоря Зубчука відзначили почесним нагрудни...