Рівняни прибиратимуть у своєму місті, аби зробити Україну чистою

Фото ілюстративне

У суботу, 20 квітня, у більшості міст України пройде Всеукраїнська акція прибирання «Зробимо Україну чистою». Рівне також долучиться до цієї акції.

У суботу, 20 квітня, у більшості міст України пройде Всеукраїнська акція прибирання «Зробимо Україну чистою». Рівне також долучиться до цієї акції.

Цей проект – це громадська ініціатива. Його мета – покращити якість життя простими діями. Його активісти не лише не схвалюють вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але й не зупиняються на цьому – вони готові власноруч зробити нашу країну чистішою.

У Рівному акція прибирання відбуватиметься паралельно у чотирьох місцях – на Меморіалі Слави, біля гідропарку ІІ черги (вул. С. Бандери і вул. Севастопольська), біля ПДМу (вул. Кн. Володимира, 10) та у парку ім. Т. Г. Шевченка.

Координатором акції у Рівному є громадський активіст Віталій Примак. Він розповів, що у проекті «Зробимо Україну чистою» бере участь ще з 2010 року.

Ця всеукраїнська акція прибирання країни є щорічною. Її метою є не просто підняти сміття, а виховати нове покоління свідомих людей, яке не буде засмічувати наше місто. Адже ми повинні пам’ятати, що наше завтра залежить лише від нас усіх. Адже, розглядаючи слово світ, відразу думається про земну кулю, про людей, які її населяють, про народ, про нашу Україну. І ніби найменше поняття з тут є «Я», але насправді воно відіграє найважливішу роль.

Ми повинні розуміти, що все починається з малого, а усі глобальні справи починаються виключно з себе самого. Головне - це усвідомлення того, що ми робимо для того, аби прожити життя недарма, а так, щоб про тебе пам’ятали і брали приклад. Адже від нашого сьогодні залежить наше завтра. Потрібно пам’ятати: якщо ти хочеш змінити світ, розпочни з себе!

Актуальною залишається проблема екології на усіх рівнях. Відтак, розглядаючи питання вирішення глобальних проблем, слід розпочинати з себе. Тобто прибирати за собою: у кімнаті, на вулиці, будь-де, почати сортувати сміття. Потім піднятись на вищий рівень і долучити до цього свої близьких, переконати, що, забруднюючи атмосферу, ми ж самі будемо дихати цим повітрям. Потім долучити до цього ще більше людей. І так ланцюговою реакцією ми зможемо зробити це явище масовим.

Отож, закликаємо усіх долучитися до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою», адже спільно ми зможемо змінити на краще своє життя! Усі, хто бажає взяти участь у прибиранні, звертайтеся у групу акції «ВКонтакте» або ж дізнавайтеся деталі на сайті акції ТУТ.

Надія ДЕМ’ЯНЧУК


Готові квартири (Новина, низ)

Новини по темі:

 • На Рівненщині уже виплачено більше 80% пенсій за вересень

  25 вересня 2022, 13:06
  Пенсійний фонд України продовжує фінансування. Наразі в о...
 • Розшукали неповнолітню, що зникла з будинку сімейного типу

  25 вересня 2022, 11:22
  Поліцейські встановили місце перебування розшукуваної вих...
 • Мар'яна Мамонова народила донечку

  25 вересня 2022, 10:13
  Медикиня родом із Рівненщини, яка перебувала у російськом...
 • У Рівному волонтери шукають матеріали для окопних свічок

  25 вересня 2022, 09:17
  У Рівному в обласному волонтерському штабі збирають параф...
 • Рівненщина отримала гуманітарну допомогу для переселенців

  25 вересня 2022, 08:37
  За підтримки Міністерства з питань реінтеграції тимчасово...
 • Поліцейські передали матері знайденого у Рівному малолітнього сина

  24 вересня 2022, 21:27
  Нагадаємо, близько 17:30 сьогодні, 24 вересня, до Рівненс...
 • На Донеччині загинув захисник з Гощі Іван Опанасюк

  24 вересня 2022, 19:00
  Безжальна війна забрала життя Героя з Гощанської громади ...