Так, про Максима Кривцова — Героя України, поета, фотографа та громадського діяча режисери Валерій Пузік та Іван Ясній знімуть фільм виробництва Вавилон’13 у співпраці з Культурними силами. Документальний фільм «Я, Максим Кривцов» увійшов до переліку проєктів, рекомендованих до перемоги у державній грантовій програмі «Тисячовесна».
Про це повідомляють на Fb-сторінці Вавилон’13.
«Побратимство — це відповідальність за життя та ідею», — казав колись Максим Кривцов, — Максим загинув, тож наша відповідальність тепер — ця ідея і ця пам’ять.
Максим був військовим і поетом. Він загинув 7 січня 2024 року. Колись він писав: «Варто пам'ятати тих, кого ти знав живими. Осмислювати, відтворювати їхній досвід у своєму, писати про них вірші, робити про них проєкти». Цей фільм саме про це. В його основі — понад десять років архівів: особисті відеозаписи Максима, його занотовані думки, кадри друзів та побратимів, щирі розмови й вірші.
Для нас у Вавилон’13 велика честь робити це кіно. Разом із Максимом ми створили не один проєкт, а тепер наша відповідальність — розказати його власну історію чесно й гідно. Важливою частиною стрічки стане й процес підготовки нової поетичної збірки Максима «Тричі по жменці землі», яка готується до друку у видавництві «Наш Формат», — ділиться Валерій Пузік, друг, побратим і співрежисер фільму.
Вже презентовано тизер документальної стрічки «Я, Максим Кривцов»:
