Вірт про пропозицію Хахльова: Оскільки вони поспішали, то я відмовився

01.06.2018, 18:42      Переглядів: 1071

Фото ua-football.com

Рівненський «Верес» звертався до тренера Юрія Вірта з пропозицією знову очолити клуб.

- Близько два тижні тому у мене була зустріч із президентом Хахльовим. Він мені запропонував очолити клуб. У мене був тиждень на роздуми. Але я не міг дати відповідь відразу. Я сказав, що у мене є кілька пропозицій. Але, оскільки вони поспішали з відповіддю, то я, звичайно, подякував та відмовився. Вони хотіли, щоб я дав відповідь до 20 травня. Але до цього часу я не міг цього зробити – у мене були зустрічі з представниками інших команд. Якби було більше часу, то можна було думати, розмовляти, - розповів порталу «ЧаРівне.інфо» сам тренер.

Стосовно свого майбутнього у тренерській кар’єрі Вірт зазначив: «Моє майбутнє поки що – під питанням».

- Мені потрібна команда, яка буде ставити перед собою завдання – бути в Першій лізі, у Прем’єр-лізі. Я не поспішаю. Я дуже зважено приймаю рішення, бо я вже маю досвід, хоч і маленький, - додав він.

Нагадаємо, Юрій Вірт із тренерського містка «Вереса» був звільнений у кінці грудня 2017 року. Він очолив команду на початку сезону і зумів вивести її на почесне п’яте місце.

Читайте також: ХОТІЛИ ЗРОБИТИ З "ВЕРЕСА" БОЄЗДАТНИЙ КОЛЕКТИВ, В ЯКОМУ КОЖЕН БИВСЯ БИ ЗА ЕМБЛЕМУ НА ФУТБОЛЦІ, - ВІРТ

На зміну Вірта призначили білоруса Юрія Свіркова, але згодом через незадовільні результати він теж був звільнений у ході сезону.

Наприкінці сезону «Верес» був переймований у ФК «Львів». Пояснюючи такі переміни, президент клубу Богдан Копитко заявив, що «було прийнято спільне рішення про повернення клубу додому».

КОПИТКО МІГ БИ ВІДРАЗУ ВКЛАСТИ ГРОШІ У ФК «ЛЬВІВ» І НАДАЛІ ВИВОДИТИ ЙОГО В ПРЕМ’ЄР-ЛІГУ, – ДУМКИ РІВНЕНСЬКИХ УБОЛІВАЛЬНИКІВ СТОСОВНО ТРАНСФОРМАЦІЇ «ВЕРЕСА»

Наразі у «Вересі» повідомляють, що готують документи для проходження атестації для участі в Другій лізі. Крім того, щоб заграти у сезоні 18-19 рр. команді треба орієнтовно 7-8 мільйонів гривень. Для цього планують залучати до співпраці місцевих спонсорів.

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...