Вказала, що тимчасово не працює й категорично відмовлялася від проходження медогляду: у справі судді, яку бачили нетверезою за кермом, з`явились нові обставини

10.05.2018, 20:15      Переглядів: 2008

Вчора у центрі Рівного патрульними була затримана суддя Рівненського міськсуду Кристина Ореховська. Свідки підтверджують, що за кермом автомобіля «Toyota Camry» перебувала саме вона. Патрульні зупинили автівку через порушення правил дорожнього руху, однак, у водійки виявили ознаки сп’яніння. Від проходження алкотесту громадянка відмовилася, тож поліцейські склали на неї протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП за відмовою.

Заступник начальника патрульної поліції Рівненської області Андрій Крутень каже, що у поліцейських є мало інформації, що затримана є діючою суддею міського суду, крім того ніяких запитів не отримували від даної установи. Також, як він повідомив, дана громадянка написала у протоколі, що тимчасово не працює.

- Під час спілкування з водійкою були виявлені явні ознаки алкогольного сп’яніння. Водійці було запропоновано пройти огляд на визначення алкогольного сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу, а також в закладі охорони здоров’я, утім, водійка в категоричній формі відмовилася від цього… Водночас спілкування громадянки було ввічливим й тактовним, – стверджує Андрій Крутень. 

На даний час, хоч в судді забрали водійське посвідчення, вона має право керувати транспортними засобами, адже їй був виданий тимчасовий дозвіл. 

Справу стосовно Кристини Ореховської патрульні передали до суду. Засідання – 25 травня, о 9.00, утім, суд може й перенести цю дату, кажуть патрульні. 

Відомо, що в автівці у той момент перебували діти, а за кермо сів пасажир. 

Тим часом, як видно на сайті Судової влади, у судді Ореховської є заплановані справи, зокрема на завтра, в тому числі й такі, що пов`язані з керуванням ТЗ у стані сп`яніння. 

 

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...