Патрульні склали на суддю міськсуду протокол за водіння у стані сп`яніння (відео)

09.05.2018, 19:13      Переглядів: 5434

Суддю Рівненського міського суду Кристину Ореховську у центрі Рівного зупинили патрульні поліцейські.

Як повідомив телеканалу "UA: Рівне" патрульний Ігор Соботюк, причиною зупинки стало те, що автомобіль рухався, маючи механічні пошкодження, утім, у судді виявили ознаки сп`яніння. 

- Зупинили за порушення правил дорожнього руху. У водія виявили ознаки алкогольного сп`яніння. Це запах алкоголю і порушення мови і координації рухів. Також запропонували при свідках пройти тест на стан алкогольного сп`яніння на місці. Двоє свідків засвідчили підписом, що дана водійка керувала транспортним засобом. Від огляду на алкогольне сп`яніння за допомогою алкотестера відмовилася в присутності двох свідків. Тому було складено протокол за ч. 1 ст. 130. Були в автомобілі діти і також двоє дорослих. Водійка і пасажири.

За словами Ігоря Соботюка, у водійки на добу вилучили водійське посвідчення. Після спілкування з поліцією вона залишила місце подій пішки, не коментуючи обставин журналістам. Натомість за кермо сів один із пасажирів.

Оновлено: ВКАЗАЛА, ЩО ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ Й КАТЕГОРИЧНО ВІДМОВЛЯЛАСЯ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ МЕДОГЛЯДУ: У СПРАВІ СУДДІ, ЯКУ БАЧИЛИ НЕТВЕРЕЗОЮ ЗА КЕРМОМ, З`ЯВИЛИСЬ НОВІ ОБСТАВИНИ

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...