Під час розгляду клопотання винуватця смертельної ДТП у Рівненському апеляційному суді той залишився без адвоката, адже захисник у відрядженні.
В Апеляційному суді Рівненської області розглядається клопотання про оскарження міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою винуватця смертельної ДТП. Нагадаємо, чоловік у стані алкогольного сп`яніння поблизу Колоденки спричинив аварію, у якій загинуло двоє людей - дідусь та його онука.
Перед початком засідання дружина загиблого повідомила, що не хоче, аби журналісти були присутні. Проте представників ЗМІ усе ж впустили до зали. Там виявилось, що адвокат Мірзоєва знаходиться у відрядженні, тож не може його захищати.
.jpg)
Підозрюваний не бажав, аби клопотання розглядали без захисника, тож дізнавшись думку потерпілих, колегія судів на чолі з головуючою Збитковською постановив перенести розгляд справи на четвер, 2 листопада, на 10:00.
Ірина ВЕЛИЧКО
