Ним кафедра була не задоволена, - Постоловський стосовно вчорашнього затримання

29.07.2017, 12:51      Переглядів: 9858

Ректор Рівненського державного гуманітарного університету Руслан Постоловський знає про вчорашнє затримання завкафедри української літератури Богдана Кир’янчука на хабарі. Нагадаємо, правоохоронці затримали освітянина у кафе на неправомірній вигоді у 2 тисячі доларів США, за які начебто він обіцяв вирішити питання щодо вступу у виш двох студентів.

З`ЯВИЛИСЬ ФОТО З МІСЦЯ ЗАТРИМАННЯ ОСВІТЯНИНА У РІВНОМУ

Наразі Богдану Кир’янчуку повідомили про підозру та готують клопотання до суду щодо обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від посади.

У той же час Руслан Постоловський розповідає, що вже давно не бачився із підозрюваним. І нібито той не хотів йти з ним на розмову щодо продовження перебування на посаді завідувача кафедри.

- Так, це Кир’янчук Богдан. Я чув те, що й ви. Бачив по Інтернету і мені подзвонили у приймальню, щоб слідчій поліції видати його документи. Я дав команду все віддати. От і все. Я більше нічого не знаю. Хочу сказати, що у вересні у нього закінчується контракт завкафедри і ми його не провели, по моєму, сказали, що він не буде завкафедри. Не по цій справі, по службових питаннях. Крім того я не бачив його вже місяців три. Я його викликав якось, а він до мене не прийшов. Хотів з ним поговорити про завкафедри, про те, що ми не хочемо з ним підписувати контракт. Тому що кафедра не була задоволена своїм керівником, - розповів порталу «ЧаРівне.інфо» Руслан Постоловський.

Що стосується відсторонення від посади завкафедри, то ректор РДГУ каже, що як тільки отримають відповідний лист, то відразу виконають рішення.

ОновленоЗАТРИМАНОМУ НА ХАБАРІ ПРОФЕСОРУ ЗАБОРОНИЛИ ПОКИДАТИ ЖИТЛО З 9-ОЇ ДО 7-ОЇ (ФОТО+ВІДЕО)

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...