Затриманому на хабарі професору заборонили покидати житло з 9-ої до 7-ої (фото+відео)

31.07.2017, 12:59      Переглядів: 4979

Сьогодні в Рівненському міському суді затриманому на хабарі завідувачу кафедри української літератури РДГУ обирали міру запобіжного заходу. Богдана Кир’янчука затримали на хабарі у 2 тисячі доларів у п’ятницю. Він начебто сприяв вступу двох абітурієнтів за державним замовленням.

Портал «ЧаРівне.інфо» звернувся до ректора РДГУ Руслана Постоловського, який зазначив, що довгий час не бачився із затриманим.

Як повідомив адвокат підозрюваного Анатолій Перетятко на судовому засіданні, його підзахисний був звільнений з ІТТ ще у суботу. Сторона захисту просила в суду обрати підозрюваному міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання, взявши до уваги його характеристику та поведінку.

Слідча Уляна Чучкевич вважає, що підозрюваний може переховуватися від слідства, знищити, ховати, або спотворити оригінали документів слідства, впливати на свідків, тому клопотала про цілодобовий домашній арешт.

Богдан Кир’янчук у суді визнав свою вину та розкався. Зазначив, що зі свідками спілкувався два рази.

Слідча суддя Ореховська задовольнила клопотання слідчого управління Нацполіції, погоджене з прокуратурою, частково, заборонивши Богдану Кир’янчуку залишати житло на вул. Чорновола впродовж певного періоду доби – з 21-ої до 7-ої ранку, а також поклала на підозрюваного наступні обов’язки: прибувати до слідчого, прокурора та суду за викликом, не відлучатися без дозволу слідчого та прокурора, суду від місця постійного проживання, протягом двох місяців.

Ухвала може бути оскаржена в Апеляційному суді Рівненської області протягом п’яти діб з дня її проголошення.

Сьогодні в міському суді ще мають розглянути клопотання стосовно відсторонення Кир`янчука від посади. 

 

Освітянину за вчинене правопорушення загрожує до 10 років позбавлення волі, з конфіскацією майна.

ОновленоКИР`ЯНЧУКА ВІДСТОРОНИЛИ ВІД ПОСАДИ

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...