Тільки, щоб не грали з «Динамо» та «Шахтарем», - рівненський «Верес» все ще розглядає луцький «Авангард» у якості домашньої арени

10.07.2017, 13:39      Переглядів: 1861

Фото fcvolyn.net

Чи гратиме рівненський «Верес» у Луцьку? Відповіді на це питання поки що немає. Наразі тривають перемовини. І цілком реально, що «Верес» прийматиме домашні матчі УПЛ саме в сусідньому обласному центрі. Проти цього раніше категорично були налаштовані волинські ультрас – навіть попереджували, щоб рівняни схаменулися, поки ще можна.

Між тим, президент НК «Верес» Олексій Хахльов запевняє, що досягнув попередніх домовленостей і з представниками луцького стадіону, і з тамтешніми фанами. Останні, за його словами, поставили умову – не грати в Луцьку з «Динамо» та «Шахтарем».

Також Хахльов повідомив, що перший домашній матч УПЛ «Верес» все ж проведе на «Львів Арені», однак, проведення таких матчів суттєво б’є по кишені головного спонсора Народного клубу – Богдана Копитка.

- Стадіон у Луцьку належить кіпрській компанії. Вони нам сказали – 5 мільйонів в рік платіть і раді вас бачити. Я також зустрічався з молодими людьми, які виступали проти проведення матчів «Вереса». Вони адекватні. Єдине, що вони проти того, щоб у форматі розвитку «Вереса» зникла «Волинь». Також попросили, щоб ми там не грали з «Динамо» і «Шахтарем». Тобто Луцьк також розглядається, але питання стоїть у комерційній площині, - каже Хахльов.

Також він навів приблизні цифри – проведення одного матчу на «Львів Арені» складає 200 тисяч грн., тобто за домашні матчі доведеться викласти більше 2 мільйонів грн., натомість один матч у Рівному, за словами Хахльова, вартував 5 тисяч гривень.

Нагадаємо, у Рівному на Наглядовій Раді обговорили народність клубу «Верес».

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...