Ми кажемо «народний клуб», але по суті він приватний, - засідання Наглядової Ради НК «Верес» у Рівному

10.07.2017, 10:30      Переглядів: 1655

У Рівному на засіданні Наглядової Ради НК «Верес» обговорили головні питання, що стосуються фінансової звітності та народності клубу. На засідання прийшли 13 членів Ради. На початку голова Наглядової Ради Сергій Ющишин наголосив, що члени Ради мали б збиратися раз на півроку, однак, засідання відбуваються рідше. А попередні збори, мовляв, були неуспішні.

- Ми кілька разів витребували фінансовий звіт, але він з різних обставин не був наданий, - каже Ющишин.

Для членів Наглядової Ради роздали фінансовий за весь 2016 рік та перше півріччя 2017 року. Дані матеріали були надані атестаційному комітету ФФУ. Спочатку «Вересу» відмовили, потім клуб подав апеляційну скаргу, яку задовольнили, зазначив президент НК «Верес» Олексій Хахльов. Таким чином клуб став учасником УПЛ у сезоні 2017-18 рр. 

Він також пояснив, що звітність перевірялася аудиторсько-консалтинговою компанією «Ernst & Young».

Проте у членів Ради виникло чимало питань щодо формату надання звітності, дехто, наприклад, Сергій Рибачок, взагалі не міг його назвати звітом.

У свою чергу Олексій Хахльов пояснив, що надавати звіт у тій формі, як раніше, не є можливим, бо фінансово-господарську діяльність здійснює товариство.

- Почесним президентом є нині Богдан Копитко, ці зміни говорять про те, що в тій формі, в якій ми його надавали, ми робити не можемо. Єдине, що можу запропонувати, – звернення від громадської спілки про надання інформації для товариства, - каже Хахльов.

У частині заробітної гравців – це комерційна таємниця, наголосив він.

Частина Ради не розуміла, навіщо витребовувати звіт від приватної особи, яка по суті утримує клуб: «Це приватні кошти людини, які вона, умовно кажучи, забрала з дому і дає на участь в змаганнях, а ми кажемо – давайте детально подивимося, куди ви витрачали гроші», - каже член Наглядової Ради та заступник голови Рівненської облради Олексій Бучинський.

Лише 5 членів Ради проголосувало за витребування фінансового звіту ТОВ.

- Ми робимо вигляд. що ми наглядова рада, намагаємося в чомусь розібратися, я не знаю чи є в цьому сенс. Тобто народний клуб складається з ТОВ і спілки. Спілка збирає бюджетні гроші. А комерційні послуги надає ТОВ, тобто ми себе відразу ставимо у меншовартісну позицію Комерційні послуги побудовані на ТОВі. Ми виконуємо дуже цікаву функцію, - говорить член Наглядової Ради НК «Верес» Сергій Рибачок.

Як прозвучало на засіданні, невдовзі цей склад Наглядової Ради має бути замінений, оскільки обирався він на два роки, які вже минають. Нову Наглядову Раду мають обрати на Загальних зборах усіх членів Народного клубу.

Також Олексій Хахльов повідомив, що на 1 серпня заплановано засідання Координаційної Ради НК «Верес».

ЗАМІСТЬ "ЛІМО" СПІВВЛАСНИКОМ "ВЕРЕСА" СТАВ КОПИТКО

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...