Луценко згадав блокпост у «бурштиновій столиці» та висловив претензії до роботи рівненської поліції

18.04.2017, 12:50      Переглядів: 997

Перебуваючи у Рівному на представленні нового прокурора Рівненської області Богдана Подубинського, генпрокурор Юрій Луценко заявив, що має ряд зауважень до роботи правоохоронних органів області. Зокрема згадав виявлений на Сарненщині блокпост бурштинокопачів, про що писала журналістка Інна Білецька

- Вибачте те, що я бачив у місцях нелегального видобутку бурштину – встановлюють свої блокпости. Велике питання – чим займається там місцевий прокурор. Йдеться про бурштинову столицю – Клесів. Поставити блокпост, перекривати трасу через те, що взяли одного з бригадирів однієї з політичних фракцій обласної ради - це ставить питання до діяльності правоохоронних органів. У мене найбільше питань до Національної поліції, до Служби безпеки, - каже Луценко.

Особливо генпрокурор відзначив кількість прихованих злочинів в області, їх він нарахував 128. За його словами, на чверть збільшилася кількість квартирних грабежів, знизилася ефективність викриття фактів хабарництва.

- Я дав доручення різко скоротити злочинність. На бумазі скорочувати злочинність є найдурнішою роботою, - наголосив Луценко.

Тож новопризначеному прокурору області дав доручення перевірити на приховування злочинів обласне управління та райвідділи, а також перевірити перебування підлітків в ізоляторах та загалом умови перебування в СІЗО.

Тим часом у ЗМІ вже пишуть, що начебто нинішнього очільника обласного управління Нацполіції Валерія Присяжнюка також хочуть зняти з посади.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...