Звільнена за "аморальні" фото вихователька дитсадка на Рівненщині досі не може поновитися на роботі

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Звільнена за фото у соцмережі вихователька дитсадка у селі Бугаївка на Рівненщині Віта Черешньовська досі не може поновитися на роботі. 

Завідувачка ДНЗ Лариса Музика вирішила, що вихователька поводиться на світлинах аморально. 

Утім, Віта Черешньовська не погодилась з цим рішенням та подала до суду та після дворічної судової тяганини виграла районний, апеляційний та Верховний суди. Але так і не змогла там працювати, бо у перший же день виховательку знову звільнили - і знову за "аморальну" поведінку. 

- Написали у трудовій книжці, що я поновлена на роботі і одразу ж написали, що я звільнена. Тобто мені віддають трудову книжку, а там два записи - поновлена та звільнена вдруге. Я взагалі не могла зрозуміти, що відбувається. Запитала це у Лариси Василівни, а вона відповіла - сміється той, хто сміється останній. І ще так посміялася. І ще додала - ви тратите гроші на своїх на юристів, а я - ні, бо у мене - брат, - говорить Віта Черешньовська. 

Саме брат завідувачки дитсадка Олег Бернацський захищав сестру у суді. Ще один брат Лариси Музики мав претензії до журналістів та погрожував викликати поліцію. Лариса Музика також погрожувала викликом правоохоронців. 

Тим часом у Міністерстві освіти та науки заявляють, що вплинути на завідувачку не можуть. Те ж саме відповідають в обласному управлінні освіти та перекладають відповідальність на сільську раду. 

Віта Черешньовська далі продовжує судитися. Після того як її звільнили вдруге, вона знову подала позов до суду, вимагає поновлення на роботі та відшкодування зарплатні. Однак, вихователька переконує, що працювати у цьому дитсадку не буде, для неї головне - відновити справедливість та скасувати записи у трудовій книжці.