Зустріч з двома міністрами: Олександр Курсик показав Павлу Петренку та Євгену Нищуку Рівне

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Рівненський журналіст та кандидат у депутати до ВРУ Олександр Курсик показав міністру юстиції Павлу Петренку місто Рівне. Ще одна зустріч відбулась з міністром культури Євгеном Нищуком.

Під час зустрічі міністр юстиції заявив про можливість зниження тарифів для рівнян вже цієї осені. Павло Петренко запевнив Олександра Курсика, що в першу чергу всі міста обласного значення мають знизити тарифи на тепло й гарячу воду відповідно до рішення уряду.

Найближчим часом контролюючі правоохоронні органи проведуть аудит всіх теплопостачальних компаній та оприлюднять інформацію про зловживання на місцях.

З міністром культури  Євгеном Нищуком Олександр Курсик спілкувались про історичні місця Рівного, реконструкцію будівель та можливість відновлення історичних пам`яток.

Також міністр акцентував на інвестиціях у креативні індустрії та відродження народних ремесел.

Говорили і про питання реформування початкових мистецьких шкіл та зміни навчальних програм.

- Ці дві зустрічі з міністрами точно будуть корисні Рівному. Під час екскурсій з Павлом Петренком та Євгеном Нищуком ми спілкувались на важливі теми: від соціальних до культурних, обговорили актуальні проблеми галузей та нашого міста. Міністри пообіцяли долучати Рівне до загальноукраїнських програм і агітувати інвесторів щоб ті йшли з грошима саме у Рівне.- розповів Олександр Курсик.

Більше ви можете дізнатись на офіційній сторінці Олександра Курсика у соціальній мережі «Фейсбук».