Нардеп від Рівненщини Сергій Литвиненко, якого представники громадського руху "Чесно" спіймали на кнопкодавстві, прокоментував свої дії на початку пленарного засідання Верховної ради сьогодні, 12 вересня.
Нардеп від Рівненщини Сергій Литвиненко, якого представники громадського руху "Чесно" спіймали на кнопкодавстві, прокоментував свої дії на початку пленарного засідання Верховної ради сьогодні, 12 вересня.
- Я хочу вибачитися за те, що вийшло. У моїх діях не було ніякого умислу. Це все було в турборежимі, виходило помилково, тому що я переживав за ці закони. Дійсно, ми проголосували так як підказувала мені душа і серце. Умисла не було злого. Хочу вибачитися і сказати, що свою місяцну зарплату я готовий передати у благодійні фонди за цю помилку, - сказав Сергій Литвиненко.
Нагадаємо, нардеп від “Слуги народу”, мажоритарник з округу №156 на Рівненщині (Березнівський, Костопільський та Сарненський райони) Сергій Литвиненко став першим кнопкодавом у парламенті 9-го скликання. 3 вересня він кнопкодавив, ймовірніше за все, за іншого “слугу”-мажоритарника - Олександра Скічка: Проголосував замість Скічка: "слуга народу" з Рівненщини попався на кнопкодавстві.
