Світлана Ковальчук йде на вибори голови Малолюбашанської громади, щоб продовжити справу Віктора Талащука

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Малолюбашанська територіальна громада – одна з найуспішніших громад регіону, якій за короткий термін вдалося реалізувати чимало проектів, що поліпшило життя її мешканців.

І все це завдяки дружній команді, яка представляє місцеве самоврядування, та особистому ентузіазму нині покійного голови громади Віктора Флоровича Талащука.

Уже протягом року громада оговтується від важкої втрати, та планує обрати нового голову. І тут у мешканців територіальної громади є певні побоювання, адже на хороший початок можуть прийти чужі люди, яким буде легко пишатися зробленим попередником, але користі громаді вони не принесуть. На жаль, після місцевих виборів 2020 року такі приклади уже є.

Тому мешканці Малолюбашанської територіальної громади пильно стежать за перебігом перегонів, аби, зрештою, у день виборів прийняти правильне для громади рішення. Серед кандидатів на посаду голови - Світлана Ковальчук, 49-річна жителька, яка довгий час працювала пліч-о-пліч з Віктором Флоровичем. 

Нагадаємо, Малолюбашанська – єдина в області, де цьогоріч позачергово обиратимуть голову. Причиною цьому стала смерть попереднього керівника. Віктор Талащук помер 25 листопада 2020 року на 55-му році життя через захворювання на Ковід-19. Це сталось через місяць після того, як 95% виборців його обрали головою Малолюбашанської громади на другий термін.

Позачергові вибори у громаді відбудуться 31-го жовтня.