Фігуранта "бурштинової" справи Вадима Топольського поновили на посаді

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Фігуранта "бурштинової" справи колишнього прокурора Сарненської місцевої прокуратури Вадима Топольського Рівненський окружний адміністративний суд поновив на посаді. Таке рішення прийняли судді Зозуля, Жуковська, Комшелюк. 

- Проголошено вступну, резолятивну частину постанови. Позов колишнього працівника прокуратури, який позивався до Генеральної прокуратури, задовольнили. Чекаємо на надходження рішення суду, після чого будуть вивчатися підстави для його прийняття та узгоджуватися подальші дії, - каже прес-секретар Рівненської обласної прокуратури Людмила Суржук. 

Разом з тим сам Топольський розповів, що рішення суду було проголошено вчора. Попри це, він каже, що не планує далі працювати в органах прокуратури. 

- Мій позов був задоволений повністю. Більше всього буде ще апеляція. Але я буду далі добиватися справедливості. Дякую суддям. У мене немає бажання працювати далі там, бо правоохоронна система на сьогодні стоїть на колінах, - заявив він. 

Засідання у справі, в якій Топольський, а також інші фігуранти провадження - Юлія Дубінецька, Андрій Боровик, Вадим Федорук, Андрій Гаврилюк, Павло Шкода - є обвинуваченими, відбудеться у Сихівському райсуді м. Львова, 26 грудня, попередня дата - 25 грудня - була перенесена через державний вихідний. 

Нагадаємо, екс-заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика затримали у Рівному 4 липня 2016 року, за звинуваченням в організації злочинного угрупування з незаконного видобутку бурштину. Генпрокурор Юрій Луценко вважає, що на момент цього арешту Андрій Боровик і був верхівкою айсбергу «бурштинової мафії»

Вадима Топольського затримали 12 вересня 2016 року.

Боровик теж поновлюється в Рівненському адмінсуді. Наразі викладає в МЕГУ, нещодавно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук

Читайте також: ВСІ ВИСОКОПОСАДОВЦІ ПРОПІАРИЛИСЬ ЦИМ ГУЧНИМ ЗАТРИМАННЯМ, - ДРУЖИНА ТОПОЛЬСЬКОГО

СВІДЧЕННЯ ФІГУРАНТІВ «БУРШТИНОВОЇ» СПРАВИ ТА ОБВИНУВАЧЕННЯ АВАКОВА У БРЕХНІ: ЯК ПРОЙШЛО ЧЕРГОВЕ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ЩОДО ПОНОВЛЕННЯ БОРОВИКА? (ФОТО)

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК