Що каже депутат Чубай з приводу захоплення частини тротуару в центрі Рівного? (фото)

17.11.2017, 15:45      Переглядів: 3733

У центрі Рівного на проспекті Миру у нежитловому приміщенні проводиться реконструкція. Утім, дозвільних документів, як нам стало відомо, у власників немає. Крім того дане приміщення належить дружині депутата Рівнеради, також міській обраниці Тетяні Чубай.

У повідомленнях у соціальних мережах зазначають, що дана реконструкція, із захопленням тротуару, буде заважати іншим пішоходам – місця і так мало.

Ми спробували зв’язатися з депутатом Рівнеради Олександром Чубаєм. Все, що він каже, – це те, що з даного приводу проводяться перевірки. Він уникав прямої відповіді на запитання – чи належить це приміщення його дружині. 

- Порушень законодавства немає. Всі інші коментарі – будуть з часом. Ті, хто до цього причетні, все озвучать, - говорить Чубай. – Все, що міг сказати – все Вам пояснив. Мені воно не належить.

- Дозвільних документів на проведення цієї реконструкції немає. Замовником виступає Тетяна Чубай. Наразі триває перевірка, - заявляє начальник міської ДАБІ Віталій Самчук.

Він уточнив, що перевірка на об’єкті має відбуватися за присутності замовника, однак, власниця на зв`язок наразі не виходить. Попередньо, приміщення призначається для комерційної діяльності. 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...