Немеш прийшов на суд без адвоката, тож справу перенесли (ФОТО)

05.09.2017, 10:05      Переглядів: 2442

У Рівненському міському суді розпочався розгляд кримінальної справи щодо обвинувачення депутата Рівнеради Василя Немеша, який стріляв у правоохоронців влітку минулого року. Попередні рази депутат всіляко ігнорував суд та слідство, тож суддя Крижова застосувала до нього привід. Сьогодні Василь Немеш з’явився раніше, аніж розпочалося засідання.

Окрім обвинуваченого, на суд прийшов прокурор Костюк, потерпілий Демидюк.

Підсудний просить перенести засідання, бо його адвокат Борис Савчук перебуває у відпустці. Прокурор просив підстави щодо укладеного договору. Захисник потерпілого Іван Грозік підтримав клопотання щодо перенесення.

Зібраними у матеріалах кримінального провадження доказами встановлено, що депутат місцевої ради під час проведення працівниками поліції санкціонованих обшуків за конкретною адресою у м. Рівне вчинив останнім опір із застосуванням предмета, який являється короткоствольною вогнепальною зброєю – пристроєм (пістолетом) моделі «ВІЙ», який призначений для стрільби патронів, споряджених еластичними снарядами травматичної дії.

Потерпілий Демидюк

Перебуваючи в коридорі загального користування багатоквартирного будинку, депутат намагався не допустити правоохоронців до квартири та, демонструючи пістолет, погрожував, що вистрелить у їх бік.

Під час спроби правоохоронців зупинити протиправні дії чоловіка, той вистрелив із зброї не менше 4 разів. Кулі ні в кого не влучили, однак внаслідок фізичної боротьби було завдано тілесні ушкодження середньої тяжкості працівнику поліції.

Найсуворіше покарання, яке передбачено законодавством за вчинення вказаних злочинів, – позбавлення волі на строк до 5 років.

Суд перенесли на 22 вересня, на 10-ту годину. 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...